V neděli se Otrokovice utkají s Mladou Boleslaví

sobota 9.2.2019 • Redakce

Po pátečním zápase s Českou Lípou čeká Pantery v neděli další venkovní zápas, tentokrát s úřadujícím mistrem z Mladé Boleslavi.

Po pátečním výjezdu do České Lípy se Panteři opět vydají na dalekou cestu. V neděli jedou na půdu úřadujícího mistra z Mladé Boleslavi. 

S Boleslaví se Panteři potkali už v září ve 3. kole základní části Tipsport Superligy. Otrokovice s mistrem neodehráli vůbec špatné utkání. Když v v polovině utkání zvyšoval František Vykopal na 4:1 zdálo se, že se začíná rodit překvapení. Bohužel Panteři doplatili na zbytečná vyloučení, které dokázala Boleslav využít. Třetí třetina byla v režii hostujícího týmu a Jan Jelínek se 5 minut před koncem postaral o vyrovnání. V prodloužení rozhodl o bodu navíc pro Boleslav Jiří Curney, který dal výsledku konečnou podobu 5:4 po prodloužení pro hosty. Bodově se utkání vydařilo především útočníku Boleslavi Janu Natovovi a domácímu Lukáši Volkovi, kdy oba jednu branku vstřelili a na dvě přihráli.

Technology Florbal MB poslední roky patří k tomu nejlepšímu, co florbalová Tipsport Superliga nabízí. Proto není překvapení, že tým plný reprezentantů a zkušených hráčů opět bojuje o vítězství v základní části a právo první volby soupeře do čtvrtfinále. Nedělní soupeř Panterů moc často body neztrácí, jediný tým se kterým mají hráči z města automobilů horší bilanci je Chodov, který dokázal na Boleslav 2x vyzrát. Mezi hráči vyčnívá především bodový rekordman Jiří Curney, kterému zdatně sekunduje spoluhráč z útoku Jan Natov. Mezi další výrazné tváře můžeme zařadit účastníka MS 2018 v Praze Milana Tomašíka nebo bývalého reprezentačního kapitána Jana Jelínka. Od ledna se do zápasů zapojila i klubová legenda Petr Novotný. Boleslav se aktuálně nachází na 2.místě se ziskem 57 bodů.

Otrokovice bojují o play off. V posledním zápase dokázali Panteři vydřít výhru 5:4 v prodloužení na půdě nepříjemné České Lípy. Po první třetině, kterou Otrokovice ztratily 0:3 musely dotahovat. Nakonec utkání dospělo až do prodloužení. Vítězství trefil Ladislav Gál, kterému branku připravil chytrou přihrávkou Marek Zapletal a dva důležité body putovaly do Otrokovic. Opět fantasticky zachytal Michajlovič, který držel celý zápas Pantery nad vodou. Lukáš Pešat A Laco Gál si oba připsali do statistik 3 kanadské body a výrazně se podíleli na obratu v zápase. Panteři jsou v tabulce na 6.místě s 32 body. 

Panteři bojují o play off, povzbuďte alespoň na dálku Pantery!!!

Utkání začíná v neděli 10.2.2019 v 17:00 v MSH Mladá Boleslav

TEXT 📝 👉 https://bit.ly/2tgjsNT

VIDEO 🖥️ 👉 https://bit.ly/2tdlpL5