V pátek jedou Panteři do České Lípy

středa 6.2.2019 • Redakce

Po reprezentační přestávce čeká Pantery venkovní dvojzápas. Nejdříve se utkají v pátek s Českou Lípou a poté v neděli zajíždí na půdu Mladé Boleslavi.

Družstvo Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE zakončilo minisérii zápasů proti týmům z Prahy úspěšně, když hráči Otrokovic dokázali porazit Vinohrady a poskočit v tabulce. Tento pátek je čeká další veledůležité utkání v boji o play off. Panteři zajíždí na horkou půdu České Lípy.

Tak jako v případě Vinohrad i s Českou Lípou mají Panteři nevyřízené účty. V rámci 11. kola základní části Tipsport Superligy dokázali hráči České Lípy v Městské hale v Otrokovicích zvítězit 5:2 a odvést si domů všechny body. Panteři po pravděpodobně nejhorším výkonu sezóny inkasovali v posledních 5 minutách 4 branky a zaslouženě s urputně bojující Českou Lípou prohráli. Hlavním strůjcem tehdy překvapivého vítězství byl veterán a hrající manažer klubu Štěpán Slaný, který dokázal v zápase vstřelit hattrick.

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí

FBC 4CLEAN Česká Lípa ve své druhé sezóně mezi Superligovou smetánkou pod vedením trenérky Lenky Bartošové prožívá zajímavý ročník. Zařadila si mezi kluby, které dokáží překvapit silné protivníky, zmínit můžeme domácí výhry nad Tatranem, Chodovem nebo v posledním domácím zápase nad Libercem, se kterým si Česká Lípa vcelku jasně poradila 6:1. Zároveň je nutno podotknout, že hráči České Lípy dokáží i některé zápasy překvapivě ztratit, zde můžeme zařadit domácí prohru s Brnem nebo ztrátu ve Znojmě. V posledních zápasech však páteční soupeř Panterů dokázal hrát vyrovnaně se silnými týmy jako Boleslav nebo Sparta. Bodově táhne Českou Lípu útočník Radek Krajcigr, který dokázal nastřádat výborných 42 kanadských bodů a samozřejmě už zmíněný Štěpán Slaný. V průběhu sezóny se do České Lípy navíc vrátili zkušení Jaromír Ekl a Tomáš Kadlec, kteří na svém kontě mají odehráno velké množství zápasů za Mladou Boleslav. Česká Lípa se určitě chce dostat minimálně na 10.místo po základní části Tipsport Superligy. Aktuálně se nachází na 11.místě se ziskem 21 bodů.

Panteři v posledním zápase přetlačili Vinohrady a zaslouženě na domácím hřišti vyhráli 7:2. Ráz zápasu udala první třetina, kterou domácí ovládli poměrem 5:0 a zbytek utkání kontrolovali. Jedinou slabou chvilku si hráči Otrokovic vybrali na začátku závěrečné třetiny, kdy Vinohrady dokázaly vstřelit obě dvě své branky v utkání. Poté domácí opět zabrali a jen velké přehrávání útočných akcí zabránilo, aby Panteři přidali další branky. V zápase zazářil především František Vykopal, který vstřelil svůj premiérový hattrick v Tipsport Superlize. Vidět byl i tahoun ofenzívy Otrokovic Lukáš Pešat, který zapsal do statistik 1+2. Panteři drží 7.místo se ziskem 30 bodů.

Panteři bojují o play off, povzbuďte alespoň na dálku Pantery!!!

Utkání začíná v pátek 8.2.2019 v 19:00 v SH Česká Lípa 

TEXT 📝 👉 https://bit.ly/2Sa6noo

VIDEO 🖥️ 👉 https://bit.ly/2BklUYi