Výsledky ze zápasů mládeže Panthers Otrokovice

O víkendu se odehráli další turnaje mládeže ve Zlínském kraji. Tentokrát se představili mladší žáci a dorostenci.

Zlínská liga mladších žáků

Na začátek sezóny mají mladí panteři pestrou paletu zápasového vytížení. K druhému turnaji se vypravili do nedalekého Uherského Brodu.

Prvním soupeřem byl tým FBC Slovácko, který přes svou snahu nezabránil velké střelecké chuti Panterů. Sobotní dopolední duel číslo jedna zvládly šelmy v poměru 20:0.

Florbalový den se 8.10.2016 odehrával ve Zlíně, kdy proti sobě nastoupili téměř všechny mládežnické kategorie kromě mladších žáků, kteří svůj souboj šelem odehráli v rámci ligové soutěže v Uherském Brodě. Zápas se odehrával za skvělé atmosféry rodičů, kteří měli své zastoupení v obou florbalovývh táborech. Do utkání vstoupilo lépe lví srdce, které po první třetině vedlo nejtěsnějším rozdílem 0:1. V druhé části po změnách v sestavě se tým dostal do tempa a dokázal utkání otočit na 2:1. Tým Zlín Lions U13 dokázal v samém závěru utkání srovnat a proto souboj šelem měl zaslouženou remízu 2:2.

Třetí zápas připomínal ze strany Panterů hru na triangl, kdy v první půli zaznělo pět tyček za brankářem z FBK Spartak Hluku. Po seřízení pušky Panthers mířil vždy přesně a zaznamenal druhé vítězství na turnaji v celkovém součtu 8:0.

Domácí tým z FBC Orel Uherský Brod byl posledním soupeřem Panterů na druhém turnaji.V utkání si Panteři udělali v první půlce tří gólový náskok, který si přes jednu obdrženou branku vítězství pohlídali.

Turnaj lze hodnotit velmi pozitivně, nutno pochválit brankáře, kteří inkasovali jenom třikrát za celý turnaj.

Panthers Otrokovice - FbC Slovácko 20:0

Panthers Otrokovice - Zlín Lions U13 2:2

Panthers Otrokovice - FBK Spartak HLuk 8:0

Panthers Otrokovice - Fbc Orel Uherský Brod 3:1

2. liga dorostenců

V sobotu se vydali k 3. a 4. kolu i dorostenci do nedalekého Holešova. Tým byl doplněn o tři talentované starší žáky.

V prvním zápase se dorostenci Panthers Otrokovice postavili proti FBC Slovácko. Mladí Panteři od začátku zápasu hýřili aktivitou a pěknými akcemi se dostávali do spousty šancí. Soupeře jednoznačně celý zápas přehrávali a i po polevení koncentrace v závěru dokázali v zápase pohodlně zvítězit 8:1.

Druhý zápas sehráli proti FbC Floorbee Orel Uherský Brod, který stejně jako Panthers Otrokovice v soutěži ještě neprohrál. Zápas byl velmi vyrovnaný, ale byli to Panteři, kteři dokázali vstřelit první gól. Ještě v polovině třetí třetiny bylo skóre zápasu pouze 3:1, v závěru se však Panteři rozstříleli a zápas nakonec vyhráli poměrem 8:1. V tabulce jim tak po turnaje patří první místo.

Panthers Otrokovice – FBC Slovácko 8:1

Branky: Zouhar (3), Popovský (2), Stoklásek, Pšenčík, Zdražil

Panthers Otrokovice - FbC Floorbee Orel Uherský Brod 8:1

Branky: Štěpánek (3), Kopčil (2), Zdražil (2), Zouhar