Základní část 1. Ligy dorostenců je u konce

Naši dorostenci se umístili na krásném druhém místě, kdy nestačili pouze na Vítkovice. Za sebou nechali týmy jako FBC Ostrava nebo Bulldogs Brno. 

Druhá půlka sezóny začínala Panterům na domácí půdě na Štěrkovišti,kde přivítali týmy FBC Ostrava a Bulldogs Brno, dva velmi těžké týmy. Panteři byli v té době na koni a v obou zápasech dokázali bodovat naplno, takže první domácí turnaj sezóny se vydařil na jedničku. První turnaj roku 2019 dorostenci odehráli v Brně. První zápas proti Olomouci vyšel lépe Otrokovicím, když vyhrály 3:1, aby následně porazily v nejspíš nejlepším zápase sezóny Hattrick 6:3. Tento Brněnský tým měsíc nato porážku Panterům oplatil a vyhrál 5:3. Pro Pantery to byla druhá porážka v sezóně. Na tom stejném turnaji hraném v Uherském Brodě pak ještě Panteři remizovali 4:4 s domácím 1.AC Uh.Brodem.

Pantery pak čekal druhý domácí zápas, který ale na jedničku nevyšel, jelikož v prvním zápase proti brněnským Gullivers remizovali pouze 3:3 a museli se tak smířit s dělbou bodů. V druhém zápase si ale zpravili chuť, kdy přehráli MVIL Ostravu 9:6.

V posledním turnaji, hraném minulý víkend, se Panteři utkali s Vítkovicemi, které už měli jasné první místo. I tak se jednalo o velmi hezkou podívanou a poměrně vyrovnaný zápas, i když konečné skóre 3:8 z pohledu Panterů průběhu zápasu až tak neodpovídalo. Poté Panteři proti nevyzpytatelné Kopřivnici sice prohrávali 0:2, ale nakonec nenechali nic náhodě a v posledním zápase základní části si došli pro výhru 9:5.

Otrokovičtí dorostenci tak skončili na úžasném 2.místě a v předkole Play-off o republikové finále si zahrají s Hradcem Králové, který ve skupině C skončil na 3. místě za Pardubicemi a Náchodem. Obě utkání se hrají na horké otrokovické půdě - na Štěrkovišti. První zápas začíná již tuto neděli 24.3. 2019 v 10:00, druhý pak odpoledne v 15:30. Tým, který vyjde z dvojzápasu vítězně, postoupí mezi osm nejlepších týmu na republikové finále. Přijďte v neděli na Pantery !!!

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři