Změny v kádru A-týmu mužů

pátek 11.1.2019 • Redakce

Těsně před uzávěrkou přestupů, která letos končí 15. 1. 2019 došlo v kádru Panterů k hráčským přesunům. Zde přinášíme jejich přehled.

Marek Švajný dohraje sezónu na Chodově

Obránce Marek Švajný, který hostoval v Otrokovicích od roku 2017 se přesouvá na Chodov. Letos Marek Švajný zvládl odehrát v dresu Panterů 19 utkání včetně historicky prvního TV-zápasu vysílaného z Otrokovic.

"Markův odchod mne trochu mrzí. Po minulé sezóně, kde patřil rozhodně k nejlepším, přišel letos mírný útlum a celkově neměl Marek ze hry radost. Když k tomu připočteme náročné dojíždění z Ostravy, které musel absolvovat na tréninky a zápasy tak chápu, že je ze všeho unavený a potřebuje nový impulz. Ozval se Chodov, který řeší marodku svých obránců (Sýkora, Podhráský). Pro Marka jde o novou výzvu a projevil velký zájem se do Prahy přesunout. Rozhodli jsme se mu vyhovět. Nechceme na sílu držet hráče, který chce hrát jinde. Děkujeme za období, které u nás strávil a přejeme hodně zdaru v novém působišti" řekl předseda klubu Karel Ťopek.

Na obrázku může být: 2 lidé, sportující lidé


Jaromír Malina se přesunul do B-týmu Panterů

Dlouholetý člen kádru Panterů brankář Jaromír Malina se na vlastní žádost přesunul do B-týmu.

"Jardova situace byla složitá, po letech, kdy poctivě kryl záda Pacimu (Radovan Michajlovič) se jeho zápasové vytížení nezvyšovalo. Ruku v ruce s větším pracovním vytížením a postupným odcházením Panterů, se kterými Jarda vyrůstal už chce věnovat svůj osobní čas i něčemu jinému než florbalu. Věřím, že kluci z béčka ho udrží a Jarda bude mít z florbalu opět radost. Zároveň chci připomenout, že Jarda nebyl jen hráčem, ale úspěšným trenérem mládeže a svého času měl v klubu na starost marketing. Věřím, že až si odpočine tak Panterům ještě hodně pomůže" poděkoval Jaromíru Malinovi předseda Panterů Karel Ťopek.

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a sportující lidé


Pro Martina Nagyho letošní sezóna skončila

Mladší bratr kapitána týmu Michala Nagyho Martin bohužel pro vážné zranění musel předčasně ukončit sezónu.

"Martin se k nám vrátil po minulé sezóně, kdy hostoval v Brně. Během velké marodky se musel přesunout do obrany. I přes tehdy špatné výsledky byl jeden z mála, který si držel svůj standart, i když na postu obránce nebyl vůbec zvyklý hrát. Bohužel pro něho se objevilo zranění, které se nedá řešit jinak než operací. Ta ho čeká v brzké době a je vyloučeno, že by se ještě stihl zapojit do letošní sezóny. Martinovi přeji úspěšnou operaci, brzké uzdravení, a doufám, že v příštím roce ho opět uvidíme v dresu Panterů" řekl předseda klubu Karel Ťopek. 

Na obrázku může být: 2 lidé, baskebalové hřiště