Junioři 2018/2019, 15. kolo, so 9.2.2019, Městská hala Otrokovice
Hradec Králové
4:5
1:0, 2:3, 1:2

PANTHERS OTROKOVICE - FbC EMER SHOP Hradec Králové 4:5

branky: 2. Martin Janeček, 25. Martin Janeček, 36. Jakub Haša, 56. Radim Jančík - 29. Michal Martinek, 31. Adam Hušek, 38. Adam Hušek, 53. Adam Hušek, 58. David Stružinský; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Martin Vičánek 24 - Jan Charouz 26; po třetinách: 1:0, 2:3, 1:2;

Komentář trenéra domácích Lukáše Ondrouška: Dneska se soupeř lépe popral se zdejším pomalým povrchem. Doufám, že zbytek sezony odehrajeme již na naší domovské hale na Štěrku.

Komentář trenéra hostí Davida Hegera : Dnešní utkání bylo na křivce od hrozné po výborné.První třetina nekoncentrovaná ještě spánek v busu. Od nástupu do druhé třetiny tým převzal otěže zápasu.A koncentrovaným odhodlaným výkonem dotáhl utkání do vítězného konce.Ale neusnout na vavřínech stále to není ideální.Děkuji hráčům za utkání.