Sparta
7:5
0:1, 2:1, 5:3

PANTHERS OTROKOVICE - ACEMA Sparta Praha UNYP 7:5

branky: 26. Jakub Haša, 30. Jiří Štěpánek, 41. Radim Jančík, 42. Radim Jančík, 46. Michael Kořének, 57. Jakub Haša, 59. Jakub Haša - 12. Matěj Čermák, 26. Matyáš Velc, 42. Matěj Čermák, 44. Daniel Riley, 48. Matyáš Velc; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Martin Vičánek 21, Matěj Kubíček -1 - Filip Čermák 25; po třetinách: 0:1, 2:1, 5:3;

PANTHERS OTROKOVICE B: Vičánek(Kubíček) - Štěpánek, Pšenčík, Blažek, Zdráhal, Zdražil, Chudíček - Štourač, Kořének, Haša, Kundrata, Hrtůs, Popovský, Jančík, Malošík, Kopčil, Ides, Samohýl, Kopecký
Sparta: Čermák(Bezpalec) - Krsek, Riley, Kocián, Ucháč, Tlapa, Kašpar - Richtr, Tlapa, Kolář, Kavan, Šimek, Linhart, Huňat, Velc, Čermák, Remeš, Hurt, Šterbák

První zápas odehráli Panteři v sobotu 30.3.2019 na domácím hřišti na MSH Otrokovice. Od začátku se hrála vyrovnaná partie. Nejdříve se do vedení 2:0 dostala hostující Sparta. Když v 42.minutě zvyšoval domácí Jančík na 4:2 pro Otrokovice, tak se zdálo, že Panteři přebírají otěže zápasu do svých rukou, ale už v 44.minutě byl stav opět nerozhodný, když sparťanský Riley po individuální akci vyrovnal na 4:4 a boj pokračoval dál. Jak tenká je hranice mezi úspěchem a neúspěchem se naplno ukázalo v 57. minutě. Pantery nejdříve zachránila tyčka Vičánkovi branky, aby o 30 vteřin později vstřelil v přesilové hře po přihrávce kapitána Jiřího Štěpánka vítěznou branku Jakub Haša. Tentýž hráč v závěru přidal ještě jednu branku a definitivně rozhodl výhře Panterů 7:5.

Komentář domácího trenéra, pana Lukáše Ondrouška: "Povedené utkání, velmi vyrovnané, rozhodla třetí třetina kde jsme si šli víc pro vítězství. Děkujeme rozhodčích, soupeři a divákům."

Komentář hostujícího trenéra, pana Marka Mandelbauma: "Děkujeme soupeři za vyrovnané utkání, neproměnili jsme hodně šancí a udělali mnoho chyb v obraně, do zítra se to pokusíme zlepšit a vyhrajeme všechny 4 třetiny."