1. liga dorostenců 2019/2020, 7. kolo, ne 3.11.2019, SH Štěrkoviště Otrokovice
Havířov
6:6
1:2, 2:2, 3:2

Florbal Exelsior Havířov - PANTHERS OTROKOVICE 6:6

branky: 7. Tomáš Prus, 18. Tomáš Prus, 26. Tomáš Prus, 34. Štěpán Graf, 35. Tomáš Prus, 42. Samuel Řezáč - 6. Milan Sousedík, 7. Pavel Chmelář, 16. Daniel Řezáč, 25. Pavel Chmelář, 31. Daniel Řezáč, 43. Daniel Řezáč; rozhodčí: Michal Havelka - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Jakub Starzyk ? - Alexandr Pujin ?; po třetinách: 1:2, 2:2, 3:2;

Havířov: Starzyk - Warcholek, Martynek, Haničák, Vrána, Baláž - Škůrek, Prus, řezáč, Vojkůvka, Graf, Mlotek
PANTEŘI: Pujin (Chovanec) - Kopecký, Kahoun, Lejček, Chmelař, Švancer, Hanák - Sousedík, Chmelař, Ciran, Šilhák, Kašík, Brázdil, Procházka, Mrňka, Řezáč, Štourač

Do zápasu dorostenci vstoupili dobře a hned na začátku se ujali vedení. Panterům dobře fungovalo založení i obrana a soupeře nepouštěli do větších šancí, ten však i z mála nabídnutých příležitostí dokázal skórovat. Ve třetí třetině se dorostencům podařilo odskočit na rozdíl dvou branek, avšak nekoncentrovaností dovolili soupeři zápas otočit. V závěru se však zápas podařilo srovnat a v poslední minutě mohli Panteři zápas dotáhnout do vítězného konce, avšak netrefili odkrytou bránu soupeře. Po velmi dobrém zápase se tak oba týmy rozešly smírně.