CE liga juniorů 2019/2020, 17. kolo, ne 26.1.2020, Městská hala Otrokovice
Olomouc
8:7p
2:1, 4:3, 1:3 - 1:0

PANTHERS OTROKOVICE - FBS Olomouc 8:7p

branky: 7. Ondřej Malý, 14. Pavel Malošík, 28. Ondřej Malý, 33. Pavel Malošík, 33. Jan Hrtús, 33. Pavel Malošík, 42. Petr Pšenčík, 64. Pavel Malošík - 8. Šimon Borik, 23. Martin Nehyba, 32. Tomáš Skoupil, 38. Lukáš Vachutka, 50. Tomáš Skoupil, 59. Tomáš Skoupil, 60. Rostislav Pavlíček; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Jan Vorálek 23 - Michael Hruška 23; po třetinách: 2:1, 4:3, 1:3, 1:0;

PANTEŘI: Vorálek (Kubíček) - Malošík, Pšenčík, Krčma, Hájek, Chudíček, Hrtůs, Popovský, Jančík, Michálek, Kopčil, Samohýl
Olomouc: Hruška - Nehyba, VAchutka, Kotek, Bernard, Skoupil, Hanák, Mynář, Pavlíček, Borik, Mikulík, Balner, Matějů, Vybíral, Prchla, Kořenek, Kvapil

Komentář trenéra domácích Lukáše Ondrouška: "Ospalý nedělní zápas plný nepřesností, naštěstí jsme utrpěli vítězství, i když jen v prodloužení. Díky soupeři za zápas."

Komentář trenéra hostí (Daniel Tichý): Velmi vlažný vstup do zápasu z obou stran. Ve druhé třetině bohužel přišla špatná naše dvouminutovka, kde dokázal soupeř odskočit na 3 branky. Z naší strany parádní 3. třetina, kdy jsme ukázali morál a dokázali se vrátit do zápasu zpět. Prodloužení 3 na 3 už byl vabank. Děkujeme soupeři za zápas.