1. liga dorostenců 2019/2020, 17. kolo, so 15.2.2020, MSH Havířov
Olomouc
1:9
0:3, 0:4, 1:2

PANTHERS OTROKOVICE - FBS Olomouc 1:9

branky: 36. Pavel Chmelář - 2. Lukáš Vachutka, 3. Tomáš Jelínek, 15. Lukáš Vachutka, 16. Lukáš Vachutka, 26. Vojtěch Waic, 29. Lukáš Vachutka, 30. Lukáš Vachutka, 43. Ondřej Matzner, 45. Jindřich Bernard; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Pavel Chovanec ?, Alexandr Pujin ? - Jiří Kvapil ?; po třetinách: 0:3, 0:4, 1:2;

PANTEŘI: Chovanec (Pujin) - Kopecký, Švancer, Hanák, Mrňka, Kahoun - Štourač.J, Chmelář, Žůrek, Šilhák, Brázdil, Procházka, Řezáč, Výsmek, Štourač.A
Olomouc: Kvapil (Navrátil) - Mádr, Vachutka, Kotek, Štrbák, Bernard, Waic, Pecha, Kopecký, Matzner, Jelínek, Trpišovský

V zápase proti Hanákům Panterům utekl začátek zápasu, kdy inkasovali ve druhé a třetí minutě první dvě branky zápasu. Do konce první třetiny inkasovali ještě jednou, ale nepodařilo se vstřelit ani jednu snižující branku, která by Otrokovice vrátila do zápasu. Zlepšení nepřineslo ani druhá třetina, kdy inkasovali čtvrtou a pátou branku téměř ihned po začátku prostřední části. Ke konci třetí třetiny se podařilo Pavlu Chmelářovi trefit alespoň čestný zásah, ten však nemohl nic změnit na vysoké prohře 1:9.

Komentář trenéra Otrokovic: Velmi špatný výkon našeho týmu. Děkuji soupeřům a gratuluji.

Komentář trenéra Olomouce: Náš výkon zdaleka nebyl přesvědčivý. Soupeř toho ale naštěstí nedokázal využít. Zasloužené 3 body, ale máme hodně co zlepšovat. Děkuji soupeři za zápas.