1. liga dorostenců 2019/2020, 18. kolo, so 15.2.2020, MSH Havířov
FBC ČPP Ostrava
7:5
1:3, 6:0, 0:2

FBC ČPP OSTRAVA - PANTHERS OTROKOVICE 7:5

branky: 13. Šimon Soukup, 16. Lukáš Pobořil, 17. Maxim Grega, 19. Šimon Soukup, 24. Nikodem Gawronski, 29. Lukáš Pobořil, 30. Šimon Soukup - 8. Josef Štourač, 8. Adam Štourač, 9. Daniel Řezáč, 37. Josef Štourač, 44. Josef Štourač; rozhodčí: Martin Kotala - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Matěj Prašivka ?, Patrik Antoniazi ? - Alexandr Pujin ?; po třetinách: 1:3, 6:0, 0:2;

FBC ČPP Ostrava: Antoniazi (Prašivka) - Gawronski, Přindiš, Soukup, Magera, Gobel, Tomanec, Žalud, Abík, Pobořil, Slončík, Grega
PANTEŘI: Pujin (Chovanec) - Kopecký, Švancer, Hanák, Mrňka, Kahoun - Štourač.J, Chmelář, Žůrek, Šilhák, Brázdil, Procházka, Řezáč, Výsmek, Štourač.A

Naprosto odlišný vstup do zápasu předvedli dorostenci proti týmu FBC Ostrava. Třemi zásahy po pěkných akcích v první třetině si vytvořili komfortní náskok. Na konci první třetiny však po neproměněné akci 2:1 přišlo poměrně zbytečné vyloučení a z následné přesilové hry se ostravským hráčům podařilo vstřelit kontaktní gól. Následoval naprostý herní výpadek a Ostravané nasázeli ve druhé třetině do sítě Panterů šest branek. V poslední části se otrokovičtí hráči snažili mohutně dotahovat gólové manko, avšak s vypětím všech sil se podařilo skórovat jen 2x. Velkou zásluhu na tom měl i ostravský brankář, který chytil velké množství gólových šancí Panterů. I přes bojovný výkon tedy dorostenci podruhé prohráli, tentokrát 5:7.

Komentář trenéra pana Štourače: Gratulujeme soupeři k vítězi. V příštích zápasech musíme zlepšit obrannou činnost a nedělat hloupé chyby.

Komentář trenéra pana Gregy: Dobré 3 body. První třetina podobná předešlému zápasu, ve druhé jsme začali makat a ta také rozhodla o tom, že bereme 3 body. Děkujeme soupeři a divákům.