1. liga dorostenců 2019/2020, 19. kolo, ne 1.3.2020, SH Horní Suchá
Vítkovice
1:13
5:0, 1:3, 0:5

PANTHERS OTROKOVICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:13

branky: 18. Daniel Řezáč - 5. Ondřej Jankovský, 7. Ondřej Jankovský, 10. Jáchym Kuběna, 10. Jáchym Kuběna, 14. Jáchym Kuběna, 18. Vojtěch Adamek, 23. Ondřej Jankovský, 28. Martin Sedláček, 34. Jáchym Kuběna, 39. Dan Peterek, 43. Tomáš Janek, 43. Dan Peterek, 45. Ondřej Svoboda; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Chovanec ? - Matyáš Dušan Bazala ?; po třetinách: 0:5, 1:3, 0:5;

PANTEŘI: Chovanec - Kopecký, Štourač.J, Sousedík, Žůrek, Šeďa, Lejček, Šilhák, Kašík, Brázdil, Mrňka, Hanák, Řezáč
Vítkovice: Bazala (Chalupecký) - Kuběna, Hložanka, Sedláček, Ostárek, Adamek, Janek, Jankovský, Vinárek, Slaběňák, Karásek, Chalupecký, Svoboda, Peterek

Utkání s ostravským soupeřem oslabený tým Panterů začal poměrně dobře. V první desetiminutovce si dorostenci vypracovali více nebezpečných šancí než soupeř, ale žádnou nedokázali proměnit v branku. Důraznější soupeř naopak dokázal bezbrankové skóre prolomit a následně do konce první části vstřelil pět branek.

Na začátku druhé třetiny se Otrokovicím podařilo snížit, ale Vítkovice opět několikrát udeřili. Ve zbytku utkání se otrokovickým hráčům nepodařilo soupeři vyrovnat jak dovednostně, tak nasazením a utkání vyhráli Ostravané poměrem 13:1.

Komentář pana Maliny: Dnešní zápas velmi pomalé tempo a postupem ztráta i chuť hrát. Děkuji soupeři a divákům.

Komentář trenéra Vítkovic: Dnes super zápas na individuální dovednosti hráčů. Zápas byl v dobrém tempu na což odkazuje i skvělý brankový náskok.