Áčko jede opět do Prahy, v neděli hraje na Bohemce

Tým Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE čeká v neděli 29. 9. 2019 zápas 4. kola Superligy florbalu. V Praze se naši hráči střetnou s FbŠ Bohemians.

Tým vedený známým bouřlivákem Michalem Jedličkou neprožil loni úspěšnou sezónu. Ambiciózní tým pyšnící se líhní florbalových talentů zachraňoval svou účast v play off až v poslední minutě 26. kola základní části proti Vinohradům. Ve vyřazovací části se klokani potkali opět se Spartou a tentokrát ji podlehli 1:4 na zápasy a obsadili celkově 8. místo.

Bohemians dlouhodobě sází na své odchovance, ovšem i zde se v létě konaly přesuny v kádru. Kapitán juniorských mistrů světa Josef Juha přestoupil do konkurenční Sparty. Tomáši Kindlovi nebylo nabídnuto pokračování a v týmu už nepůsobí.

Lukáš Netrefa zamířil do prvoligového Kladna. Klokani však počítají i příchody. Z angažmá ve Švýcarsku se po roce vrátil produktivní sniper Jakub Šarka a po dlouhém zranění ohlásil návrat Vojtěch Bagin. Jinak trenér Michal Jedlička přezdívaný Bedla doplnil tým z juniorského týmu. Nově nebo spíše staronově příchozí hráči doplnili základní osu týmu, která zůstala stejná. V brance se klokani spoléhají na Michala Kotoučka, zkušenosti defenzívě dodávají osvědčená jména jako Vojtěch Zezulka nebo Pavel Čihák. Po zdravotní přestávce se navíc vrací i obránce Lukáš Kuncman. Ofenzívu táhnou mladé pušky Matyáš Krebner nebo stále ještě junior Jakub Buršík.

Tým FbŠ Bohemians zatím odehrál 3 utkání. Po úvodní výhře nad Black Angels přišly dvě prohry. V domácí přestřelce s Chodovem a naposledy ve čtvrtečním zápase pro školáky v Mladé Boleslavi. Zatím se klokani nachází na 7. místě se ziskem 3 bodů.

Panteři po úvodní prohře se Spartou zabrali. Nejdříve po dramatické koncovce brali všechny body na Vinohradech. Poté v pondělní předehrávce před kamerami ČT sport nakonec vydolovali, i přes katastrofickou 2. třetinu, 2 body proti Hattricku Brno. Aktuálně jsou Otrokovice na 6. místě s 5 body.

Všichni fanoušci Otrokovic žijící v Praze, přijďte v neděli podpořit Pantery!!!

Utkání 4. kola Superligy florbalu Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vs. FbŠ Bohemians startuje v neděli 29. 9. 2019 od 17:00 (SH Děkanka)

ONLINE  https://bit.ly/2nMp6In

VIDEO  https://bit.ly/2luGbpg


Další domácí zápas odehrají Panteři v neděli 6. 10. 2019 od 18:00 proti Tatran Teka Střešovice

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři