Další výzva s Remobilem a Českou olympijskou nadací! Získejte vstup na páteční zápas zdarma!

Chcete podpořit správnou věc, a navíc získat vstupenku zdarma? Stačí v pátek 27. ledna dorazit na superligový zápas na Štěrk a donést sebou starý, nepoužívaný mobilní telefon. My zajistíme jeho ekologickou likvidaci a vy získáte volný vstup!

Panteři se opakovaně připojují k výzvě s Remobilem a Českou olympijskou nadací. Sbírejte s námi staré, nepotřebné mobilní přístroje a podpořte tak český sport. Za každý kus bude věnováno 10 Kč na podporu sportu přes Českou olympijskou nadaci. Společně tak pomáhejme přírodě a podporujme mladé sportovce!

Česká olympijská nadace podporuje sportovce ve věku od 6 do 18 let a jejím cílem je podporovat ty, kterým brání ve sportování nedostatek peněz. Právě těmto dětem můžete pomoci odevzdáním starého telefonu.

Kromě podpory nadace ČOV se jedná také o možnost pomoci životnímu prostředí. Recyklace mobilů totiž představuje pro přírodu velkou úlevu. Aby si člověk dokázal jednoduše představit environmentální zátěž výroby mobilního telefonu, stačí zmínit jediný fakt. Těžba a výroba průměrného mobilního telefonu s sebou nese více než tunu odpadního materiálu. A recyklací materiálů v mobilním telefonu dochází k významné úspoře.

Pokud tedy doma máte mobilní telefony, které nevyužíváte, využijte tuto příležitost a podpořte tím dobrou věc!

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři