Pantery čeká domácí odveta s Pardubicemi, utkání ve Vítkovicích odvysílá televize

A-tým PSG Panthers bude mít na konci ledna v superlize napilno. V pátek doma od 18 hodin přivítá Pardubice, v pondělí se pak ukáže ve Vítkovicích v přímém přenosu stanice ČT sport od půl osmé večer.

Panteři čekají v novém roce na první vítězství, po dvou domácích prohrách s Chodovem a Spartou podlehli v Liberci 7:9. Jejich ztráta na předkolo play-off tak narostla na osm bodů a do konce základní části odehrají už jen šest utkání.

V tom nejbližším mají Pardubicím co vracet. První střetnutí po listopadovém mistrovství světa prohráli na východě Čech 5:7 a za asistence televizních kamer se v závěru strhla mela, za kterou zaplatili Vykopal s Gašparíkem jednozápasovým trestem. V domácích utkáních s Pardubicemi jsme úspěšnější, z deseti pokusů jsme je porazili sedmkrát.

Východočeši od prvního vzájemného duel prohráli deset kol v řadě, sérii porážek přerušili v posledním, ve kterém doma přestříleli Českou Lípu 7:6. Zůstali sice na předposledním místě, za námi jsou ale jen o bod.

!!! KUPUJTE ONLINE VSTUPENKY NA TICKETPORTAL.CZ ZDE !!!

Ve Vítkovicích se Panterům povedlo zvítězit na jaře 2020 ve čtvrtfinále play-off, v základní části tam ale ani jedno z 11 utkání nevyhráli. Také teď jsou Severomoravané jasným favoritem. Poté, co po šesti letech skončil trenér Pavel Brus, vyhráli tři ze čtyř duelů a upevnili si druhé místo. Jedinou porážku utrpěli v posledním kole v hale vedoucích Střešovic, kde podlehli těsně 3:4. Tým nově vede Daniel Folta, který dříve koučoval také Pantery.

(klikni na banner a sleduj živě)

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři