Do Otrokovic přijede v neděli Česká Lípa

Po reprezentační přestávce se opět rozbíhá Superliga. Tým Hu-Ha PANTHERS OTROKOVICE přivítá v neděli 9. 2. 2020 od 18:00 ve své hale FBC 4CLEAN Česká lípa.

První souboj mezi Otrokovicemi a Českou Lípou se odehrál v 9. kole na státní svátek 28. 10. 2019. Od začátku do konce šlo o vyrovnaný souboj. Úvodní třetina patřila domácím, kteří brankami Novotného a Dzierži dokázali odpovědět na úvodní gól otrokovického Haši. Ve druhé části dokázal za Pantery vyrovnat Petr Koláčný a do závěrečného dějství tak mužstva vstupovala za vyrovnaného stavu. Po brance Lukáše Pešata se zdálo, že tým Michala Kvapila si odveze domů plný počet bodů. V 57. minutě však za domácí vyrovnal Jirsa a poslal utkání do prodloužení. V něm byli úspěšnější hostující hráči, když Filip Hrabal rozhodl o vítězství Otrokovic 4:3 po prodloužení.

Česká Lípa po 21 odehraných zápasech patří do skupiny týmů, které mezi sebou bojují o play-off.

Tým trenérky Bartošové se řadí mezi nevyzpytatelné celky. Za překvapivé výsledky můžeme označit vítězství nad Spartou , získaný bod s Vítkovicemi nebo stoprocentní bodový zisk ze zápasů proti Ostravě. Za překvapivé však můžeme označit i ztráty bodů s Vinohrady, Hattrickem nebo Black Angels. Tahouny týmu jsou stejně jako v minulé sezóně exboleslavští útočníci Radek Krajcigr a Jaromír Ekl, kterým sekunduje další útočník Jakub Jirsa. V závěru přestupního období se odehrála mezi Českou Lípou a Mladou Boleslaví zajímavá výměna. Do města automobilů putovala opora Milan Tichý za novou florbalovou výzvou. Opačným směrem putoval zkušený obránce Tomáš Novák. Hlavní postavou je přesto Štěpán Slaný, srdcař, manažer a stále opora nedělního soupeře Otrokovic. Česká Lípa se nachází na 10. místě s 20 body.

Panteři po porážce v prodloužení v Liberci zabrali. Na horké půdě obhájce titulu z Vítkovic po solidním výkonu vydolovali velmi cenný bod za porážku 4:5 v prodloužení. Pantery tak v neděli čeká výzva ukončit sérii porážek a vrátit se na vítěznou vlnu. Česká Lípa však bojuje o play off a tak tým hlavního trenéra Michala Kvapila nečeká nic lehkého. I přes ne úplně vydařený leden se tým Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE nachází na 6. místě se ziskem 32 bodů.

Naši hoši hrají konečně doma, přijďte v neděli na Pantery !!!