Gál a Pešat: V play off se začíná zase od nuly

Produktivní útočníci Ladislav Gál a Lukáš Pešat se před úvodním zápasem play off rozpovídali o vyhlídkách Panterů v sérii proti Vítkovicím. 

Ve čtvrtfinále se utkáte s Vítkovicemi, kde jste oba hráli. Jsou to pro vás ještě speciální zápasy?

LG: V základnej časti s Vítkovicami to boli pre mňa skôr zápasy bez emócii. Teraz už to je play off, chcem aby sme boli úspešný a tieto zápasy budú pre mňa špeciálne.

LP:  Zdravím fanoušky Otrokovického florbalu :) Na jednu stranu jsou to speciální zápasy, protože jsem ve Vítkovicích strávil několik let, ale na stranu druhou, je to momentálně soupeř jako každý jiný a my chceme vyhrát. 

Máte v týmu soupeře kamarády, bude nějaká vzájemná hecovačka?

LG: To sa uvidí po prvom zápase, zatiaľ som komunikoval so spoluhráčom z repre Lukym Řezaninom, ale na žiadne hecovačky nedošlo.

LP: Samozřejmě máme v týmu hodně kamarádů ať už z mladších kategorií, nebo z mužů. S Marou Brauerem už padlo pár zpráv na rozproudění atmosféry, tak uvidíme, jaký to bude mít vliv :D

Překvapilo vás, že si vás vybraly právě Vítkovice?

LG: Neprekvapilo. Vedeli sme, že ak postúpia Vinohrady, Boleslav si ich zoberie a taktiež sme vedeli, že Vítkovice nás do play off chcú.

LP: Myslím, že to nikoho nepřekvapilo. Už delší dobu jsme věděli, že Vítky chtějí změnu a pokud si nás nevezme Boleslav, budou to Vítkovice.

V základní části jste odehráli dva vyrovnané vzájemné zápasy. Je to pro vás určitá naděje?

LG: Play off je iná súťaž, ale aj od týchto zápasov sa môžeme odraziť.

LP: Víme, že Vítkovice budou jasný favorit, ale zápasy ze základní části nám trochu ukázaly, co můžeme hrát.

Před play off jste prohráli osm utkání po sobě. Jaký vliv to může mít na mužstvo?

LG: To číslo sa nepočúva príjemne, ale ako som spomínal play off je nová súťaž a základú časť sme už hodili za hlavu. Teraz sa koncetrujeme iba a play off a na čo najlepší výkon.

LP: Play off je nová soutěž, nikoho už nezájímá jestli byl tým v základní části první, nebo osmý. Stejně tak si musíme uvědomit, že i série začíná od nuly a nedíváme se, na předchozí zápasy.

V čem musíte přidat, abyste s favoritem drželi krok?

LG: Hrať zodpovedne na hokejkách a zachovať chladnú hlavu v rozhodujúcich momentoch.

LP: Musíme se zorganizovat v obraně a začít hrát více zodpovědně, bez zbytečných chyb a ztrát míčku. Věřím, že všichni chceme v play off uspět a tohle je jediná cesta.


1. Čtvrtfinále Superligy florbalu 1. SC TEMPISH Vítkovice vs. Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE startuje v sobotu 7. 3. 2020 v 17:00 ( SC Dubina Ostrava )

ONLINE https://bit.ly/2v0gJwQ

VIDEO https://bit.ly/38lspI9


2. Čtvrtfinále Superligy florbalu 1. SC TEMPISH Vítkovice vs. Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE startuje v neděli 8. 3. 2020 v 17:00 ( SC Dubina Ostrava )

ONLINE https://bit.ly/2PQpwZc

VIDEO https://bit.ly/38lspI9


3. a 4. utkání čtvrtfinále Superligy florbalu odehrají Panteři 14. a 15. 3. 2020 - pro více info sledujte www.panteri.cz

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy