Hráči Otrokovic se v pátek utkají doma s Vinohrady

Tým Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE čeká další domácí zápas. Již v pátek 6. 12. 2019 se od 19:00 utkají o další Superligové body se Sokolem Královské Vinohrady.

První vzájemné utkání sezóny tohoto ročníku mezi sebou oba kluby odehrály již ve 2. kole. Pro oko diváka šlo o velmi zajímavé utkání bohaté na branky. Po velkém boji se nakonec radovali Panteři, kteří nakonec zvítězili 7:5 a odvezli všechny body na Moravu. V utkání nejvíce zazářil Štěpán Kostolány, který k vítězné brance z 56. minuty přidal ještě jednu branku a dvě asistence. Samotný Kostolány, který se nejvíce podílel na tomto triumfu se ze studijních důvodů vrátil zpět do Opavy a v odvetě ho už neuvidíme. Panterům z řad hráčů Vinohrad nejvíce zatápěla dvojice Hartman - Linhart, kdy každý jmenovaný vstřelil v utkání dvě branky.

Tým z Vinohrad pod vedením trenérů Michala Kotlase a Davida Bouši v letošní sezóně střídá lepší momenty s těmi horšími.

Mezi ty lepší můžeme určitě zařadit domácí výhru na Tatranem Střešovice nebo venkovní úspěch na hřišti Ostravy v prodloužení. Horším momentem byla určitě prohra na půdě zatím posledních Pardubic. V posledních dvou kolech narazili sokoli na silné týmy Boleslavi a Chodova. Favoriti si zápasy zkušeně pohlídali a Vinohrady tak z těchto duelů vyšly bodově naprázdno. Sokol se může spolehnout na útočníka Lukáše Gregora, který je známý svou střelou tahem nebo ještě poměrně mladého Martina Skřivánka. Aktuálně se páteční soupeř Otrokovic nachází na 8. místě se 17 body na svém kontě.

Panteři po třech porážkách zabrali a v posledním kole naplno bodovali, když porazili Ostravu 8:3. V zápase se ukázal mladý univerzál Lukáš Kvapil, který vstřelil dvě branky nebo ex-ostravský Filip Hrabal, který svému bývalému týmu vstřelil jednu branku a na dvě přihrál. Velkou kaňkou je však ztráta produktivního útočníka Petra Kittela, který po tvrdém zákroku ze začátku druhé třetiny utkání nedohrál a je velkou otázkou, kdy ho opět fanoušci uvidí na hřišti. Naopak dobrou zprávou je, že k týmu se opět přidal perspektivní Peter Nehila, který již odehrál pohárové čtvrtfinále na Bohemians a měl by být připraven i na páteční souboj s Vinohrady. Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE se nachází na 6. místě se ziskem 21 bodů.

Sezóna se láme, přijďte v pátek na Pantery !!!