Panteři nasypali po velkém obratu Vinohradům deset branek

Hráči Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE po nepovedené úvodní třetině zabrali a nakonec berou ze zápasu s Vinohrady všechny body.

Superliga 2019/2020, 15. kolo, pá 6.12.2019, Městská hala Otrokovice
PANTHERS OTROKOVICE B
Vinohrady
10:6
0:3, 4:2, 6:1

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - TJ Sokol Královské Vinohrady 10:6

branky: 22. Ladislav Gál, 23. Jakub Haša, 23. Lukáš Kvapil, 37. Lukáš Pešat, 43. Jakub Haša, 45. Matěj Kostka, 50. Michal Nagy, 52. Ladislav Gál, 58. František Vykopal, 59. František Vykopal - 10. Jiří Strobach, 11. Martin Skřivánek, 18. Lukáš Gregor, 35. Lukáš Gregor, 38. Zbyněk Stuchlík, 55. Ondřej Stuchlík; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 215; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 13 - Martin Dejmal 19; po třetinách: 0:3, 4:2, 6:1;

Sestřih branek:

PANTHERS OTROKOVICE B: Michajlovič ( Majrich) - Nagy, Szweda, Kostka, Zimmer, Zdražil, Pšenčík - Gál, Vykopal, Červenka, Pešat, Kvapil, Koláčný, Haša, Nehila, Jurčík, Ďuriška
Vinohrady: Mazák (Dejmal) - Kachnič, Richtr, Stuchlík.O, Vnuk, Strobach - Zelený, Linhart, Lanc, Bína, Hartman, Gregor, Skřivánek, Hájek, Záň, Kapucián, Stuchlík.Z, Rossi, Svoboda, Máca

Před dvěma týdny prohráli Panteři na Spartě zápas, přestože v něm vedli po úvodní třetině 3:0. Teď se jim povedl v domácím duelu stejný kousek. Královské Vinohrady přetlačili 10:6, ačkoliv v úvodní přestávce ztráceli 0:3. Díky druhému domácímu vítězství po sobě si upevnili šesté místo v Superligové tabulce.

Do mikulášského zápasu vstoupily Otrokovice špatně. V půlce úvodní třetiny inkasoval Michajlovič dva slepené góly a dvě minuty před pauzou lovil míč ze své sítě potřetí. V ďábelském nástupu do prostřední periody stačilo Panterům 77 sekund, aby srovnali. Postupně se trefili Gál, Haša a Kvapil.

Hosté se pak ještě dostali dvakrát do těsného jednobrankového vedení, ve třetím dějství je ale Panteři převálcovali. Haša s Kostkou otočili skóre na stranu Otrokovic, které závěrečnou pasáž vyhrály drtivě 6:1. Vítěznou branku si připsal Michal Nagy, na konci pak dvojice Gál - Vykopal dvakrát využila soupeřovy vabank hry bez gólmana.

Panteři si však vítězství dlouho vychutnávat nemůžou. Už v neděli se představí v hale nováčka Hattricku Brno.

Komentář trenéra domácího týmu pana Michala Kvapila: Dnes bych chtěl zhodnotit naše dvě třetiny. Pozitivní bylo že jsme dokázali změnit pohyb a využít šance. Bohužel jsme opět upustili od aktivní hry a museli jsme začít opět znovu. Musíme být koncentrovaní celý zápas jedině tak se můžeme zlepšovat. Každopádně jsou tři body důležité. Děkujeme divákům a čertům za podporu.

Komentáře asistenta trenéra hostů pana Michala Kotlase: Měli jsme výborný vstup do utkání a celou první třetinu. To bylo asi vše, co jsme předvedli. Do druhé třetiny jsme se zapomněli v šatně a pro zbytek zápasu se nám naše hra rozpadla. Příliš mnoho ztrát a neorganizovanost obrany po celé ploše hřiště. Gratuluji soupeři.