Koláčný: Do každého zápasu jdu s čistou hlavou

Petr Koláčný, juniorský mistr světa v dresu Panterů, se rozpovídal o závěru základní části a už vyhlíží play off. 

Kolo před koncem základní části máte jistý postup do Superligového play off. Oddechli jste si hodně?

Samozřejmě, jsme rádi, že se série nevydařených a smolně prohraných zápasů neprojevila na tabulkovém postavení. Ale taky to vnímám jako velké varování pro nás všechny, abychom tréninky pořádně odjezdili. 

Sérii porážek jste ale nezastavili, už je dlouhá sedm utkání. Leží už na vás deka?

To je hodně subjektivní. Na mě osobně deka neleží, já jdu do každého zápasu s čistou hlavou. Chci vždy vyhrát a podat kvalitní výkon, momentálně se soustředím hlavně na obranou hru, kterou se snažím pilovat. 

Inkasujete hodně branek. V čem je problém?

Asi chceme moc útočit a pak nemáme sílu na návrat. Taky některé osobní souboje prohráváme hodně lacino. Gólmani nás ve všech zápasech ještě podrželi, takže vysoké množství obdržených gólů jde jednoznačně na vrub nás hráčů. Hodně času na trénincích trávíme pravě obranou činností, tento problém snažíme intenzivně řešit.

Základní část zakončíte v Chodově. Už budete ladit na play off?

Já asi ani nijak nevnímám, že to je poslední zápas základní části. Je to prostě jen další zápas, který chci vyhrát, odmakat a odejít se vztyčenou hlavou. Cílem je taky aplikovat natrénované věci.

Tipnete si, kdo si vás vybere za soupeře do čtvrtfinále?

Já tipuji Vítkovice. Doufám, že tento tip je správný, protože s Vítkovicemi jsme odehráli dvě skvělá utkání a diváci by se určitě měli na co těšit. 


Utkání 26. kola Superligy florbalu FAT PIPE FLORBAL CHODOV vs. Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE startuje v neděli 1. 3. 2020 od 17:00 (SH Jižní Město)

ONLINE https://bit.ly/2weswrl

VIDEO https://bit.ly/2vktane


Další domácí zápasy odehrají Panteři o víkendu 14. - 15 3. 2020. 1/4 Finále Play Off. Sledujte další info na www.panteri.cz

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři