Muži se chtějí na Vinohradech přiblížit předkolu play-off

Už jen čtyři kola zbývají do konce základní části Superligy a áčko Navláčil Panthers Otrokovice čeká v neděli v hale Královských Vinohradů zápas, který ho může výrazně přiblížit vysněnému postupu do předkola play-off. Na klíčovém 10. místě, posledním postupovém, drží náskok tří bodů na Hattrick Brno.

Panterům se přitom začátek nového roku výsledkově nepovedl. První letošní zápas v České Lípě prohráli 3:7, pak podlehli v hale mistrovské Mladé Boleslavi 5:11 a doma nestačili na Spartu Praha 3:5.

Královské Vinohrady první dvě utkání v novém roce prohrály po divokých přestřelkách, v pražském derby padly venku s Bohemians 11:12, doma schytaly debakl 6:18 od Vítkovic, ale pak naplno zabodovaly v Brně, kde vítězstvím 5:3 na dálku pomohly Panterům. I po čtvrté výhře v sezoně zůstaly v tabulce soutěže poslední se ztrátou šesti bodů na Otrokovice, které mají Vinohradům co oplácet.

Říjnový duel na Štěrkovišti měli Panteři rozehraný na vítězství, ještě v 57. minutě vedli 8:6, jenže pak inkasovali tři góly v rychlém sledu, poslední dvacet vteřin před koncem, a prohráli 8:9. Ve vzájemných zápasech v Praze je bilance nakloněná mírně ve prospěch Vinohrad, Panteři v jejich hale vyhráli dvě z pěti utkání.

Ve většině statistických ukazatelích letošní sezony jsou Panteři lepší než Královské Vinohrady, dali o 26 branek více, o 26 méně jich inkasovali, horší mají jen procento využití přesilovek.

!! KLIKNI NA BANNER A SLEDUJ UTKÁNÍ ŽIVĚ !!

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy