Muži zahájí v neděli v Brně, v pondělí pak přivítají Ostravu na ČT Sport

Hráči Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE zahájí rok 2021 nedělním zápasem v Brně proti Hattricku a hned v pondělí před kamerami ČT Sport je čeká souboj s Ostravou.

Po odpočinku mezi svátky pokračuje Livesport Superliga dále. Hráče čeká nejen pravidelné testování, ale především náročný program. V lednu naše hráče čeká hned 10 utkání.

FBŠ Hummel Hattrick Brno vs. Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE

Není to tak dlouho, co se odehrálo první vzájemné střetnutí. Když v utkání hraném v polovině prosince, v 42. minutě zvyšoval exbrněnský Matěj Hronek na 3:1 pro Otrokovice, tak se zdálo, že domácí hráči směřují k vítězství. Panteři ještě nastřelili břevno, ale z protiútoku Hattrick snížil. Do 50. minuty skóre obrátil a při hře domácích bez brankáře dal konečnou podobu výsledku Lukáš Vlach. Domácí tak nakonec prohráli 3:5. Brno poté stihlo odehrál ještě dvě utkání, nejdříve před kamerami ČT Sport zdolalo Pardubice 6:4 a mezi svátky podlehlo favorizované Boleslavi 3:6. Tahounem produktivity je aktuálně exhavířovský, exvítkovický, exbrněnský a exostravský Jiří Juhaňák, kterého doplňuje Tomáš Brom a nestárnoucí Luděk Ondráček, který však odehrál o 5 utkání méně. Tým FBŠ Hummel Hattrick Brno odehrál už 13 utkání a získal 11 bodů.

Panteři nezakončili rok 2020 dobře. V okleštěné sestavě nestačili na domácím hřišti na Vinohrady a o den později prohráli na Tatranu. To znamenalo propad na konec tabulky. Klub zareagoval rozšířením kádru. Na soupisku se vrátili Tomáš Sovják a Marek Zapletal, kteří patřili v dřívějších letech k oporám a srdcařům týmu, navíc Sovják byl u postupu Otrokovic do nejvyšší soutěže. V posledních dnech se také domluvilo hostování obránce Miroslava Kladiva z Bulldogs Brno. Všichni jmenovaní by měli být na úvodní zápasy roku 2021 připraveni. Do sestavy se vrací i Petr Koláčný a Ladislav Gál, kteří museli ze zdravotních důvodů několik posledních utkání vynechat.  

Klikni na banner a sleduj Pantery ŽIVĚ !!!


Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vs. FBC ČPP OSTRAVA

S Ostravou se áčko utkalo hned po restartu soutěže na konci listopadu. Otrokovice většinu utkání dotahovaly, a když Malajka v 55. minutě zvyšoval na 6:4 tak se, zdálo, že je rozhodnuto. Panteři však předvedli velký obrat. Poměrně brzy začali hrát bez brankáře a risk se vyplatil. Nejdříve Nehila využil dobrého napadání a tvrdou střelou snížil, aby pak ten samý hráč chytře zpoza branky vyrovnal. Už se zdálo, že utkání jde do prodloužení, když po přihrávce Szwedy rozhodl 8 vteřin před koncem Ladislav Gál. Hráči Otrokovic tak nakonec urvali v Ostravě cenné vítězství 7:6. Ostravané do Vánoc stihli odehrát další 4 utkání. Nejdříve sice doma padli s Libercem, poté však zapsali 3 výhry. Porazili Českou Lípu, Pardubice a nakonec po nájezdech udolali i Bohemians. Bodově táhne Ostravu Michal Sládek, Wojciech Malajka a Lukáš Pešat. Posledně jmenovaného společně s Petrem Kittelem a Denisem Zimmerem čeká návrat do známého prostředí, když poslední sezóny strávili právě v Otrokovicích. Ostrava odehrála 14 utkání a získala 22 bodů.  

Klikni na banner a sleduj Pantery ŽIVĚ !!!

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy