Panteři dostali v televizním zápase devět branek od Ostravy

A - tým v televizním duelu na Ostravu nestačil a vysoko prohrál.

Livesport Superliga , 17. kolo, po 4.1.2021, MSH Otrokovice
FBC ČPP Ostrava
1:9
1:3, 0:3, 0:3

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC ČPP OSTRAVA 1:9

branky: 5. Martin Szweda - 4. Michal Sládek, 9. Michal Sládek, 12. Dominik Klimscha, 30. Michal Sládek, 30. Pavel Hurta, 34. Lukáš Herblich, 44. Šimon Soukup, 53. Marek Lipový, 58. Lukáš Herblich; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Kevin Majrich 22 - Jan Binder 17; po třetinách: 1:3, 0:3, 0:3;

PANTHERS OTROKOVICE B: Majrich (Kubíček) - Nagy, Kvapil, Medek, Kladivo, Pšenčík, Petřík - Gál, Vykopal, Štourač, Hrabal, Koláčný, Szweda, Sovják, Nehila, Hronek, Zapletal, Hrtús, Jurčík
FBC ČPP Ostrava: Binder (Janík) - Herblich, Lipový, Vítovec, Šubert, Jakubec, Zimmer, Burýšek - Malajka, Soukup, Klimscha, Kaloč, sládek, Pešat, Hurta, Flašar, Malina

Áčko Panterů na nedělní vítězství v Brně nenavázalo a v prvním domácím zápase nového roku podlehlo Ostravě vysoko 1:9. Po polovině odehraných utkání základní části superligy tak zůstalo předposlední.

Pondělní televizní duel Panterům vůbec nevyšel. Na Sládkův gól sice rychle odpověděl Szweda, od té doby už ale padaly góly jen do otrokovické sítě. V první pauze prohrávali Panteři 1:3, brankář Majrich třikrát kapituloval také v dalších dvou třetinách.

Panteři sice vyslali na soupeřovu bránu 21 střel, nebezpečných však bylo málo. Ostravští hráči, kteří kvůli velké marodce nastoupili jen se dvěma pětkami, byli rychlejší a produktivnější. Panteři měli navrch v jediné statistice, na vyloučení vyhráli 4:1, přičemž dvakrát inkasovali v oslabení.

Příští dva duely odehrají v Čechách, v sobotu v České Lípě a v neděli v Mladé Boleslavi.