Muži zajíždí na půdu dalšího nováčka, čeká je Náchod

Svěřenci trenéra Lukáše Petříka zajíždí o víkendu na půdu dalšího nováčka, Florbal Primátor Náchod. Tým, který s přestávkami již ve druhé nejvyšší soutěži působil, naposledy v roce 2019. Zápas startuje v sobotu v 18:00.

Florbalisté Náchoda obsadili v loňské sezóně v Národní lize 2. místo v rámci skupiny západ. Poté úspěšně zvládli baráž o postup do 1. ligy, kdy k sestupu odsoudili pražský Start98. V aktuálním ročníku vydřeli Náchodší jeden bod, za prohru 9:8 v prodloužení v Chomutově. Se 7 kanadskými body je nejproduktivnějším hráčem našeho sobotního vyzyvatele Daniel Kříž.

Panteři po nevydařeném utkání v Havířově zabrali a ve vyrovnaném utkání přetlačili brněnské Gullivers 7:4. Zápas se vydařil lajně kolem Josefa Štourače, která zařídila 4 branky. Premiérovou výhru v lize si v aktuální ročníku připsal Alexandr Pujin, který tentokrát dostal důvěru v bráně. Otrokovice jsou aktuálně na 6. místě se 6 body.