Otrokovičtí panteři hostí FbŠ Bohemians

neděle 18.11.2018 • Redakce

V neděli 18.11.2018 od 18:00 v MH Otrokovice, čeká pantery poslední utkání před dlouhou reprezentační pauzou

Nedělním soupeřem Otrokovic bude FbŠ Bohemians. Klokani zatím podobně, jako panteři neprožívají úplně vydařený ročník. Po odchodech produktivních hráčů Šimka a Šárky se je trenéru Jedličkovi nepodařilo plně nahradit. Ofenzivu tak zatím táhne Matyáš Krebner. V reakci na nevydařený start do sezóny zareagovalo vedení Bohemians přivedením dvou velmi zajímavých hráčů. Nejdříve se podařilo získat Jakuba Kolstrunka z Ústí nad Labem. Kolstrunk v minulé sezóně vytvořil společně s reprezentantem Krbcem velmi údernou dvojici a nechybělo mnoho, aby se Ústí vyhnulo sestupu. Krbec nakonec skončil na Chodově a Kolstrunk tedy posílil FbŠ Bohemians. Druhou novou tváří je produktivní obránce Marek Ďopan, který poslední roky patřil k výrazným tvářím Pardubic. V posledních zápasech se klokani zvedli. Nejdříve v dohrávce přetlačili Vinohrady a v pátečním duelu si otevřeli střelnici pro České Lípě. V prvním vzájemném utkání hraném v rámci 5. kola Tipsport Superligy na legendární SH Děkance klokani vyzráli na pantery a zvítězili 5:3. Zatím je z toho 10. místo se ziskem 14 bodů.

Panteři zabrali. Opory se postupně vrací. V Liberci odehrál celé utkání ofenzivní tahoun Lukáš Pešat a do obrany se vrátil zkušený Matěj Kostka. Některé části zápasu odehrál i kapitán Michal Nagy. Nakonec z toho bylo, možná pro některé překvapivé vítězství 6:4. Svou premiérovou branku vstřelil junior Haša, nakonec to byla branka vítězná. Je možné, že se dnes do utkání zapojí další marodi, kteří začali trénovat, to zatím trenér Kvapil nechtěl prozradit. Zajímavostí může být, že zkušený veterán Lukáš Petřík odehrál zápas proti Liberci v obraně. Můžeme jen tipovat, na jakém postu odehraje utkání dnes.

Během utkání bude opět možnost zakoupit vstupenky na galavečer k 20letému výročí založení PANTHERS OTROKOVICE, který se uskuteční již příští sobotu 24.11.2018 od 19:00 v Otrokovické Besedě. Těšit se můžete na bohatý program nebo účast bývalých hráčů a funkcionářů, kteří svého času byli u postupu do extraligy. Více informací u pokladny nebo ve fanshopu přímo na zápase.

Přidají panteři další body do tabulky?

VIDEO ONLINE https://bit.ly/2B2RMRr

TEXT ONLINE https://bit.ly/2FltCpw