Panteři hrají opět v Praze. Tentokrát s Black Angels

Tým Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE čeká poslední venkovní zápas v základní části. V neděli se od 17:00 představí na půdě Black Angels.

BLACK ANGELS vs Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE

Úvodní střetnutí se odehrálo na začátku prosince na půdě Otrokovic. Nejdříve odskočili do vedení Andělé a brzo vedli 2:0. Panteři zvládli vyrovnat a těsně po polovině utkání vedli 3:2. Na začátku 3. třetiny to bylo opět 3:3. Ještě v 46. minutě díky trefě Vykopala vedli domácí 4:3, ale 4 minuty před koncem vyrovnal za hosty Pícha. V prodloužení rozhodl pro bod navíc pro pražský tým Renčín. Bleci letos prožívají dobrý rok. Po loňské nováčkovské sezóně bojují do posledních kol o premiérovou účast v play off. Pravidelně získávají body a v posledním kole překvapili střešovický Tatran, když na jeho půdě vyhráli 5:4. Ofenzívu táhne mladý útočník Tomáš Hanák, který nasbíral už 40 kanadských bodů. Hned v závěsu je dvojice Radek Hanák a Jakub Renčín. V sobotu ještě odehrají andělé utkání s Vítkovicemi. Svěřenci trenéra Tomáše Janečka jsou aktuálně na 8. místě s 31 body.

Panteři se připravují na play down. Po nadějných výsledcích se silnými týmy, přišlo vystřízlivění proti Spartě a Bohemians, a nakonec debakl na Chodově. Otrokovice se držely do stavu 3:5, kdy neproměnily přesilovou hru a vzápětí inkasovaly na 3:6. Třetí třetinu pak ovládl Chodov, kterou vyhrál 6:0. Celkově pak 12:3. Svěřenci Karla Ťopka mají před sebou poslední dvě kola základní části, nejdříve se střetnou s Black Angels, kteří s Libercem na dálku bojují o play off a poté v posledním kole přijede do Otrokovic vedoucí tým tabulky z Mladé Boleslavi. Otrokovice uzavírají superligovou tabulku s 9 body.

Klikni na banner a sleduj Pantery ŽIVĚ !!!