Z Prahy se Panteři vrátili bez bodů

V posledním venkovním utkání Otrokovice neuspěly a s Black Angels prohrály vysoko 9:3.

Livesport Superliga , 25. kolo, ne 28.2.2021, SH Kbely
Black Angels
9:3
1:1, 5:1, 3:1

BLACK ANGELS - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 9:3

branky: 11. Jan Hněvkovský, 27. Vojtěch Novotný, 27. Daniel Ludvík, 32. Jakub Renčín, 38. Matěj Boček, 40. Jakub Boček, 42. Jakub Boček, 47. Jan Kopecký, 49. Jan Hněvkovský - 6. František Vykopal, 26. Tomáš Sovják, 43. Daniels Janis Anis; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Daniel Körber 19 - Kevin Majrich 12, Matěj Kubíček 7; po třetinách: 1:1, 5:1, 3:1;

Black Angels: Körber (Matiášek) - Ludvík, Nachtman, Bauman, Hromada, Neklan, Bouček - Boček.M, Fryš, Novotný, Burian, Kopecký, Pícha, Boček.J, Hněvkovský, Hanák.R, Hanák.T, Renčín
PANTHERS OTROKOVICE B: Majrich (41.Kubíček) - Koláčný, Szweda, Hrabal, Nagy, Šmajda, Kvapil, Kopecký, Pšenčík - Červenka, Vykopal, Nehila, Sovják, Zapletal, Petřík, Lapinš, Gál, Anis, Hrtús

Černá série superligových porážek áčka Panterů se protáhla po nedělní návštěvě haly Black Angels už na 13 zápasů.

Panteři se na hřišti týmu bojujícího o play off drželi do poloviny zápasu, dokonce dvakrát vedli po trefách Vykopala se Sovjákem. Jakmile ale Black Angels ve 27. minutě výsledek otočili, hosté se stejně jako v předchozích utkáních zlomili.

Prostřední třetinu Panteři prohráli 1:5, závěrečnou 1:3, porážku jen kosmeticky upravil svým prvním gólem v otrokovickém drese lotyšský útočník Daniels Janis Anis.

Poslední zápas před play down (pokud se bude hrát) odehrají Panteři v neděli od 17 hodin doma, kde budou hostit už jistého vítěze základní části Mladou Boleslav.