Panteři rozehrají druhé kolo play-down s Karlovými Vary dvěma domácími zápasy

První pokus o udržení superligy těsně nevyšel, na řadě je druhý a tentokrát si už Áčko PSG Panthers Otrokovice nemůže dovolit žádné zaváhání. Poražený ze série s Karlovými Vary přímo sestoupí a její vítěz absolvuje baráž s neúspěšným finalistou první ligy. 

Druhé kolo play-down začíná v sobotu od 18 hodin ve Sportovní hale na Štěrkovišti, druhý duel se odehraje tamtéž od 16 hodin v neděli. Vítěz série musí vyhrát čtyři zápasy.

Obě série prvního kola play-down měla naprosto totožný průběh. Panteři i Karlovy Vary se po dvou venkovních zápasech ujali vedení 2:0, Pardubice a Česká Lípa skóre otočily na 3:2, rozuzlení nakonec přinesl až sedmý ultimátní duel, který domácí celek vyhrál 4:1.

Panteři nedokázali eliminovat dvojici Šmíd-Zozulák, která v sedmi zápasech série posbírala dohromady těžko uvěřitelných 43 bodů. Našim nejproduktivnějším hráčem byl s 10 body kapitán Peter Nehila. Karlovy Vary táhl v sérii s Českou Lípou autor 9 gólů Klápa.

S nováčkem soutěže jsme se v historii superligy střetli poprvé v letošní sezoně a obě utkání jsme vyhráli. Doma jsme Vary porazili 8:3, když v dlouho vyrovnaném zápase jsme dali pět branek v závěrečných pěti minutách, čtyřmi góly se blýskl Nehila. Na západě Čech jsme pak na sklonku roku uspěli 4:3, přičemž vítěznou trefu zaznamenal Zapletal, ještě loni hráč Karlových Varů.

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři