Panteři se pokusí zlomit sérii porážek v hale Black Angels

Po čtyřech prohrách v řadě jede A-tým PSG Panthers Otrokovice k nedělnímu utkání do Prahy, kde se od sedmi večer utká s Black Angels.

Panteři zůstávají i po 10. kole na jediném vítězství a předposledním místě tabulky o skóre před nováčkem z Karlových Varů. Bez opor Gašparíka s Vykopalem podlehli doma Vítkovicím 2:11.

Spokojenost nepanuje ani u Black Angels, kteří loni skončili po základní části sedmí. Aktuálně jim patří až 10. místo, který jako poslední zaručuje účast v předkole play-off a bezproblémovou záchranu.

Až na jeden posbírali Black Angels všechny body venku, doma ale odehrály pouze tři zápasy. V posledním vystoupení zvítězili v České Lípě 8:6 a jeden z gólů dal otrokovický odchovanec Josef Štourač, který odešel do Prahy letos v létě studovat vysokou školu.

Anděly hodně zabolel letní přestup jejich neproduktivnějšího hráče Tomáše Hanáka do Tatranu Střešovice, v minulé sezoně se podílel na 50 bodech (24+26).

Panteři v hale Black Angels vyhráli v základní části jeden ze tří duelů, loni s Anděly vypadli v předkole play-off 0:2 na zápasy.

( klikni na banner a sleduj živě )

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy