Další kolaps Panterů. S Black Angels jim nestačilo ani čtyřgólové vedení!

Výsledková krize A-týmu PSG Panthers Otrokovice se prohlubuje. V hale Black Angels prohrál pátý zápas v řadě a v superligové tabulce zůstal předposlední. Panteři podlehli 4:6, ačkoliv v polovině utkání vedli 4:0!

Livesport Superliga, 11. kolo, ne 27.11.2022, SH Kbely
Black Angels
6:4
0:3, 2:1, 4:0

BLACK ANGELS - PSG PANTHERS OTROKOVICE 6:4

branky: 30. Matěj Boček, 39. Martin Obuškevič, 47. Filip Neklan, 48. Tomáš Čáslava, 57. Jakub Boček, 60. Jakub Boček - 3. Peter Nehila, 3. Peter Nehila, 15. Jakub Grich, 25. Martin Grlický; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Daniel Körber 16 - Adam Kohút 10; po třetinách: 0:3, 2:1, 4:0

Black Angels: Körber, Pfeifer - Obuškevič, Bauman, Bouček, Kocourek - Boček M., Fryš, Novotný, Burian, Doležal, Sůva, Ludvík, Bačinský, Šťourač, Čáslava, Hromada, Neklan, Boček J., Hanák
PANTEŘI: Kohút, Steiger - Sovják, Kubíček, Kopecký, Šefčík, Hrabal - Grlický, Jurčík, Kelemen, Krčma, Nehila, Halama, Grich, Vykopal

Týmu chyběl slovenský reprezentant Ronald Gašparík, po jednozápasovém trestu už ale nastoupil František Vykopal, který ve 3. minutě dvakrát nabil Nehilovi a hned na začátku jsme se tak dostali do dvoubrankového trháku.

Grich s Grlickým pak přidali další dva góly a zdálo se, že míříme ke druhé výhře sezony. Jenže po vyloučení Kelemena dali domácí první branku a ještě do druhé pauzy snížili na rozdíl dvou gólů. Zápas se pak lámal v rozmezí 47. a 48. minuty. Na třetí zásah Andělů mohl odpovědět Hrabal, Hrabal ale v sólu trefil jen masku brankáře a z protiútoku domácí srovnali.

A když pak Vykopal s Grichem neproměnili dvě velké šance, přišel pátý gólový trest. Při power play ještě spálil další tutovku Vykopal a vteřinu před koncem jsme inkasovali do prázdné brány.

Tento pátek se doma od 18 hodin střetneme se suverénními Střešovicemi.

!!! KUPUJTE ONLINE VSTUPENKY NA TICKETPORTAL.CZ ZDE !!!