Panteři v sobotu změří síly s nováčkem

pátek 29.9.2017 • Matěj Kostka

Už dva dny po utkání v Mladé Boleslavy se Panteři z Otrokovic představí na půdě nováčka soutěže TJ Znojmo LAUFEN CZ. Půjde o první vzájemné utkání v nejvyšší soutěži.

V sobotu 30.9. v 18 hodin začne utkání mezi nováčkem TJ Znojmo LAUFEN CZ a Hu-Fa Panthers Otrokovice na palubovce sportovní haly ve Znojmě. Domácí mají na svém kontě zatím pouhé tři body, se kterými jsou na 13. místě. Hosté mají 6 bodů, což je řadí na 11. místo.

Domácí tým v minulém kole hrající se ve státní svátek přivítal doma FbŠ Bohemians. Vyrovnané utkání rozhodla druhá třetina kdy pražský tým odskočil na rozdíl dvou branek a zvítězil tak 3:2. Znojmo tak po čtvrté v řadě prohrálo a čeká na výhru z úvodního kola, kdy dokázalo překvapivě vyhrát v Liberci.

To hosté dokázali v údodních dvou kolech zvítězit, ovšem teď si připsali již třetí porážku v řadě, když neuspěli na hřišti Mladé Boleslavi, odkud si odvezli výsledek 9:4. V utkání na straně Otrokovic se nejlépe dařilo Lukáši Pešatovi, když si připsal jednu branku a dvě asistence. Celkem už má na svém kontě po 5 odehraných kolech 9 kanadských bodů.

V sobotu budeme sledovat souboj dvou týmů, které momentálně sbírají porážky. 

Který tým dokáže tuto sérii zlomit a připíše si tři body za vítězství?

To se dozvíme ve sportovní hale TJ Znojmo v sobotu od 18 hodin.

Pokud do haly nemůžete dorazit, utkání můžete sledovat zde:

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Hu-Fa Panthers Otrokovice