Play-off v Otrokovicích, v neděli i na ČT Sport

Po prvním víkendu se série mezi Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE a Technology Florbal MB stěhuje do Otrokovic. V sobotu i v neděli se budou oba zápasy hrát od 18:00. Nedělní zápas bude navíc živě vysílat ČT Sport.

Po úvodních dvou zápasech nemají Panteři důvod ke spokojenosti. I přes velmi kvalitní výkony svému soupeři podlehli 2:5 (report:https://bit.ly/2INGYN2) a 3:6 (report:https://bit.ly/2TvthGw). V sérii tak prohrávají 0:2 a v domácím prostředí budou bojovat o prodloužení série.

Boleslav se v sérii zatím může spolehnout, jako celou sezónu, na Jiřího Curneyho a Jana Natova, kteří v prvních dvou zápasech společně nastřádali 9 kanadských bodů a v podstatě oba zápasy rozhodli. Trenér Pazdera bude na oba produktivní útočníky hodně spoléhat i na horké půdě Otrokovic. Do play-off zatím nezasáhli další výrazné osobnosti Petr Novotný a Milan Tomašík. Navíc zastupující kapitán Jan Jelínek odehrál pouze sobotní utkání. Není tedy jisté, že tito hráči zasáhnou do víkendových bojů.

Na obrázku může být: 2 lidé, sportující lidé

Hlavní trenér Panterů Michal Kvapil se může spolehnout na Radovana Michajloviče, na kterého Boleslav vyslala během prvního hracího víkendu 71 střel. Ofenzívu zatím táhne útok kolem největšího esa Lukáše Pešata, který ve dvou zápasech posbíral 4 kanadské body. Další formace se musí přidat, aby Otrokovice mohly pomýšlet na prodloužení série. Pro oživení útoku je možné, že trenér Kvapil nasadí hráče, se kterým se letos už nepočítalo. Rozhodne se těsně před utkáním.

Jak sobotní (9.3.2019), tak nedělní (10.3.2019) střetnutí se odehraje v Městské sportovní hale v Otrokovicích vždy od 18:00. Navíc v neděli bude zápas živě vysílat Česká televize na svém kanálu ČT Sport. Tuto sezónu půjde už o druhý televizní zápas z Otrokovic. V tom historicky prvním Panteři uspěli proti Ostravě 5:3.

Neseďte doma a přijďte o víkendu na play-off, vytvořme Otrokovické peklo !!!

3. utkání čtvrtfinále začíná v sobotu 9. 3. 2019 v 18:00 v Městské sportovní hale

4. utkání čtvrtfinále začíná v neděli 10. 3. 2019 v 18:00 v Městské sportovní hale