Tým dorostu se představil na domácím hřišti

Dorostenecký tým Panthers Otrokovice se o uplynulém víkendu představil na domácím hřišti na Štěrkovišti.

PANTHERS OTROKOVICE - Florbal Exelsior Havířov 6:6

Do zápasu dorostenci vstoupili dobře a hned na začátku se ujali vedení. Panterům dobře fungovalo založení i obrana a soupeře nepouštěli do větších šancí, ten však i z mála nabídnutých příležitostí dokázal skórovat. Ve třetí třetině se dorostencům podařilo odskočit na rozdíl dvou branek, avšak nekoncentrovaností dovolili soupeři zápas otočit. V závěru se však zápas podařilo srovnat a v poslední minutě mohli Panteři zápas dotáhnout do vítězného konce, avšak netrefili odkrytou bránu soupeře. Po velmi dobrém zápase se tak oba týmy rozešly smírně.

statistiky a více info o utkání zde.

PANTHERS OTROKOVICE -  Florbal Vsetín 21:2

V zápase proti Vsetínu potřebovali Panteři zvládnout téměř nemožné, a to porazit soupeře o 20 branek. Stanoveného cíle se však hráči drželi a pracovali jako dobře namazaný stroj. Téměř po celý zápas soupeři míček nepůjčili, ten dokázal skórovat pouze 2x, vždy z brejkové situace.

V konečném součtu však dorostencům chyběl jediný gól k postupu do elitního koše (Havířov v košovém kole má brankový rozdíl o jeden gól lepší než Otrokovice), a tak i po velmi dobrém domácím turnaji zůstává tým trenéra Maliny v koši B.

statistiky a více info o utkání zde.

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři