Už v pátek se Otrokovice na domácí hale utkají se Znojmem

úterý 8.1.2019 • Redakce

Jen pár dní po historicky prvním TV-utkání hrají Panteři opět doma. V pátek 11.1.2019 vyzvou domácí v Městské sportovní hale od 19:00 florbalisty Znojma.

V rámci 19.kola Tipsport Superligy čeká domácí Pantery další důležitý zápas v boji o play-off. Do Otrokovic se chystá družstvo TJ Znojmo LAUFEN CZ. Tímto utkáním zakončí Otrokovice 3 zápasovou sérii, kdy soupeřem byl vždy tým z Moravy.

První vzájemné utkání už mají páteční soupeři za sebou. V 6. kole Tipsport Superligy hraném ve sportovní hale TJ Znojmo na konci září uspěli Panteři poměrem 6:3. Za výhru hráči Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vděčí především dobře odehrané první polovině utkání, kdy si dokázali vybudovat náskok tří branek a ten kontrolovali až do samotného konce zápasu. Panteři předvedli ve Znojmě solidní kolektivní výkon a hned 5 hráčů Otrokovic si připsalo 2 kanadské body do individuálních statistik.

Na obrázku může být: 3 lidé, sportující lidé

Znojmo v aktuálním ročníku nezáří. Přes nadějné výsledky, jako byla domácí prohra s Vítkovicemi po samostatných nájezdech nebo vítězství v Pardubicích před neuvěřitelným počtem 5108 diváků zapisují hráči Znojma spíše porážky než výhry. Neuspokojivé výsledky byly příčinou negativní nálady a údajně zhoršené motivace týmu, která vedla dlouholetého hlavního trenéra Jana Šťastníka, aby na vlastní žádost u A-týmu na konci listopadu skončil. Paradoxně jeho zatím posledním zápasem na lavičce Znojma byla výhra v České Lípě. Na jeho místo nastoupila klubová legenda a bývalý obránce Znojma Karel Virgl, který si za své asistenty zvolil další bývalé hráče Martina Peše a Jakuba Martínka. Toto trenérské trio má nastartovat Znojmo k lepším výsledkům. Spoléhat se budou především na talentovaného Martina Šindeláře, který má na svém kontě už 32 kanadských bodů nebo dalšího produktivního útočníka Tomáše Kuchariče. Aktuálně se páteční soupeř Panterů nachází na 14.místě Tipsport Superligy s celkovým počtem 11 bodů.

Panteři zahájili rok 2019 vítězstvím. Před kamerami ČT Sport přetlačili Ostravu a poskočili na 7.místo. V utkání šel nejvíce vidět Matěj Kostka, který 2 branky vstřelil a na 1 branku přihrál. Své dovednosti opět předvedl brankář Radovan Michajlovič, který své spoluhráče v důležitých momentech podržel a nedovolil Ostravě více zdramatizovat závěr zápasu. Panteři chtějí do play off a to znamená doma naplno bodovat. V pátek mají příležitost svou sbírku rozšířit o další důležité body.

Buďte s Pantery u důležitého boje o play off. Přijďte v pátek na Pantery!!!

Utkání začíná v pátek 11.1.2019 v 19:00 v Městské sportovní hale Otrokovice

TEXT 📝 👉 https://bit.ly/2REWk9K

VIDEO 🖥️ 👉 https://bit.ly/2TDwErA