V neděli do Otrokovic přijede Tatran

Pantery čeká v neděli 6. 10. 2019 od 18:00 v MSH Otrokovice utkání 5. kola Superligy florbalu. Do Otrokovic přijede Tatran Teka Střešovice. 

Historicky nejúspěšnější klub v České republice prochází v posledních letech generační obměnou a už nedominuje jako za časů, kdy se v jeho dresu proháněli takoví hráči, jakými byli Vladimír Fuchs, Radim Cepek nebo v pozdějších letech Martin Richter, Michal Jedlička nebo současný hlavní trenér Milan Fridrich. Přesto omlazený tým prožil poklidnou sezónu. Základní část tým zakončil na 5. místě, kdy měl sice velkou ztrátu na první čtveřici, zároveň však měl Tatran pohodlný náskok na týmy pod sebou. V play off Střešovice zbyly na Vítkovice, které zvítězily 4:1 na zápasy a později slavily titul.

Před aktuální sezónou se ve STODOLE ( domácí hala Střešovic ) udály v kádru celkem změny. Do Švédska se vydal reprezentant Marek Beneš. 

Na sever Evropy se vydal také obránce Ondřej Vítovec, který zamířil do Finska. Kapitán Filip Ullman a Tomáš Svačinka společně odešli do ambiciozního Kladna. Brankář Martin Rebro, který Tatranu vychytal poslední titul v roce 2015 přestoupil do konkurenčního Chodova. Milan Fridrich však přivítal i posily. Ze svého rodného kraje si přivedl obránce Martina Pánka a útočníka Martina Šindeláře ze sestoupivšího Znojma. Ze zahraničí se do kádru vrátili Petr Brautferger a Jan Kolísko. Jako náhrada za brankáře Rebra přišel z Chodova Martin Frühbauer. Střešovice se spoléhají na kolektivní výkon a mladé vycházející talenty, které v kádru mají. Největším tahounem je aktuálně juniorský a mužský reprezentant Filip Langer, který se stal zároveň i nejmladším kapitánem v Superlize. Toho doplňuje stále mladý, přesto už zkušený Milan Meliš nebo další juniorský reprezentant Jonáš Kreysa.  Hráči Tatranu Teka Střešovice po dvou úvodních výhrách nad Českou Lípou a Black Angels tvrdě narazili. Nejdříve nestačili v derby na Chodov a naposledy podlehli Mladé Boleslavi. V obou utkáních navíc inkasovali vždy minimálně 10 branek. Aktuálně se nedělní soupeř Otrokovic nachází na 6. místě se 6 body na svém kontě.

Panteři na dvě výhry proti Vinohradům a Hattricku nenavázali. Po nepřesvědčivém výkonu, kdy chyběl především důraz před vlastní bránou, nestačili na klokany a podlehli FbŠ Bohemians 8:6. Světlými momenty utkání jsou tak pouze 4 branky Lukáše Pešata a možnost šance na opravu v domácím utkání proti Tatranu. Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE se nachází na 7. místě se ziskem 5 bodů.


Hrajeme srdcem, přijďte v neděli na Pantery!!!

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři