V neděli souboj na Chodově

Hráče Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE po nahuštěném programu čeká o víkendu jeden zápas, jak bylo za normální situace dříve zvykem.

Po dostizích v lednu, dohrávkách v první polovině února se Panteři připravují na normální víkendový zápas. Po pátečním testování na COVID-19, které už je rutinou, je čeká nedělní střetnutí s Chodovem.

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE

Není to tak dlouho, co se nedělní soupeři utkali. Hráči Otrokovic hostili Chodov na svém hřišti před necelými třemi týdny. Otrokovice měly famózní první polovinu utkání, když ve 27. minutě zvyšoval Hrabal už na 6:2. Pražský tým se však rychle otřepal a ještě do konce 2. třetiny stihl vyrovnat na 6:6. Ve třetí třetině se tedy začínalo opět znova. Na Vykopalovu branku odpověděl hostující Majer a utkání šlo do prodloužení. V něm už po 19 vteřinách rozhodl sniper Chodova Tom Ondrušek. Nakonec Panteři podlehli 7:8p.  Svěřenci hlavního trenéra Davida Podhráského od té doby odehráli dva zápasy. Nejdříve utrpěl nedělní soupeř Panterů vysokou prohru ve velkém pražském derby proti Tatranu a v posledním utkání v přestřelce přetlačil Hattrick Brno. V sobotu Chodov ještě odehraje dohrávku 15. kola Livesport Superligy na půdě Vítkovic. Bodově táhne tým Marek Vávra a Tom Ondrušek, ke kterým se stále více přidává juniorský reprezentant Petr Majer. Hráči Chodova odehráli 22 utkání a získali 42 bodů. 

Panteři svůj anglický týden nezvládli a s favority body nezískali. Jak s Vítkovicemi, tak se Spartou i Bohemians měli vždy sekvenci utkání, kdy nechali soupeře odskočit a vytvořit si rozhodující náskok. Ještě před koncem přestupového období se odehrály změny v kádru. Hostování po dohodě ukončil brankář Zdeněk Raška a vrací se do Rožnova. Naopak na poslední chvíli tým posílil lotyšský reprezentant, pravé křídlo, Daniels Janis Anis, který přichází na hostování z Vítkovic. Svěřenci Karla Ťopka se připravují na play down, které již Otrokovice jednou hrály. Bylo to v roce 2015 a ze současného kádru si úspěšnou záchranu pamatují Michal Nagy, Tomáš Sovják a Lukáš Petřík.   

Hrajeme srdcem, klikni na banner a sleduj Pantery ŽIVĚ !!!

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy