V semifinále se střetneme s Kladnem, série začíná v hale Kanonýrů

Po hladkém třízápasovém postupu mezi poslední čtyři týmy první ligy se áčko Goldea Panthers Otrokovice utká o finále s Kladnem, série na tři vítězství startuje o víkendu v hale Kanonýrů.

Čtvrtfinále s Hradcem Králové jsme zvládli bleskově ve třech duelech, až na druhý domácí mač (10:2) ale byla výsledkově naprosto vyrovnaná. Úvodní partii jsme vyhráli 4:3 díky trefě Kubíčka 21 vteřin před koncem. Postup jsme pak vydřeli v samostatných nájezdech, na 2:2 srovnal Martin Ležatka tři sekundy před závěrem třetí třetiny.

V sérii nás zdobila vysoká úspěšnost střelby (27%), na druhou stranu jsme byli nedisciplinovaní (8 vyloučení), v oslabení jsme ale inkasovali pouze jednou. Nejproduktivnější byla dvojice Gál-Vykopal, oba posbírali ve čtvrtfinále šest bodů.

Kladno jako vítěz základní části potřebovalo na postup do semifinále přes Gullivers Brno o zápas více. První vyhrálo 8:7 v prodloužení, druhý 5:1, ve třetím podlehlo 1:3, čtvrtý ale ovládlo jasně 7:3. Gullivers dopláceli na častá vyloučení, Kladno využilo čtyři z deseti přesilovek. Kanonýry táhl nejproduktivnější hráč základní části Bachmaier, který se podílel na deseti brankách.

V základní části jsme oba vzájemné duely prohráli, už ve 2. kole jsme v Kladně podlehli 3:4 po samostatných nájezdech, doma jsme padli 2:7.

První utkání série začíná v sobotu ve 20 hodin, v neděli o dvě hodiny dříve, třetí je naplánované na sobotu 23. března do Otrokovic.