Kohút zavřel bránu, semifinále se stěhuje do Otrokovic za stavu 1:1

O víkendu se budou v hale na Štěrkovišti hrát dva zápasy semifinále první ligy. Rozhodlo o tom naše nedělní vítězství v Kladně, kde jsme po sobotní prohře 3:6 zvítězili o den později 2:0. Hvězdou duelu byl brankář Adam Kohút, který pochytal všech 23 střel kanonýrů. Oba góly pak vstřelil František Vykopal.

1. Liga, 2. kolo, ne 17.3.2024, SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno
Goldea PANTHERS OTROKOVICE
0:2
0:0, 0:1, 0:1

Kanonýři Kladno - Goldea PANTHERS OTROKOVICE 0:2

branky: 27. František Vykopal, 48. František Vykopal; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 533; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 12 - Adam Kohút 23; po třetinách: 0:0, 0:1, 0:1

Sestřih zápasu:

Kanonýři Kladno: Janoušek, Ponomarev - Bachmaier, Chroust Ta., Chroust To., Čika, Novák, Fojtík, Fišer, Janda, Procházka, Hübner, Spurný - Veselý, Kuchynka, Tomáše, Svačinka, Stůj, Pfaur
Goldea PANTHERS OTROKOVICE: Kohút, Pujin - Sovják, Kopecký, Kelemen, Kubíček - Gál, Vykopal, Červenka, Štourač J., Ležatka D., Ležatka M., Procházka, Štourač A., Šeďa, Hrtús, Kokeš, Brázdil

Zatímco v sobotním utkání jsme byli střelecky aktivnější my, v nedělním se častěji do zakončení tlačil soupeř. Šancí měly oba týmy celkem dost, na první gól se čekalo až do času 26:59, kdy si Vykopal počkal na ose hřiště na ideální moment a zavěsil. Stav 1:0 vydržel až do 48. minuty, kdy skákající míček trefil Vykopal k tyči pod ruku brankáře.

Čtyřmi minuty před koncem zápasu odvolalo Kladno gólmana, až na tři vyloučení v závěrečné minutě se už ale nic vážného nestalo a Kohút uhájil čisté konto.