Kohút zavřel bránu, semifinále se stěhuje do Otrokovic za stavu 1:1

O víkendu se budou v hale na Štěrkovišti hrát dva zápasy semifinále první ligy. Rozhodlo o tom naše nedělní vítězství v Kladně, kde jsme po sobotní prohře 3:6 zvítězili o den později 2:0. Hvězdou duelu byl brankář Adam Kohút, který pochytal všech 23 střel kanonýrů. Oba góly pak vstřelil František Vykopal.

1. Liga, 2. kolo, ne 17.3.2024, SH BIOS Kladno
Kladno
PANTEŘI
0:2
0:0, 0:1, 0:1

Kanonýři Kladno - Goldea PANTHERS OTROKOVICE 0:2

branky: 27. František Vykopal, 48. František Vykopal; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 533; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 12 - Adam Kohút 23; po třetinách: 0:0, 0:1, 0:1

Sestřih zápasu:

Kladno: Janoušek, Ponomarev - Bachmaier, Chroust Ta., Chroust To., Čika, Novák, Fojtík, Fišer, Janda, Procházka, Hübner, Spurný - Veselý, Kuchynka, Tomáše, Svačinka, Stůj, Pfaur
PANTEŘI: Kohút, Pujin - Sovják, Kopecký, Kelemen, Kubíček - Gál, Vykopal, Červenka, Štourač J., Ležatka D., Ležatka M., Procházka, Štourač A., Šeďa, Hrtús, Kokeš, Brázdil

Zatímco v sobotním utkání jsme byli střelecky aktivnější my, v nedělním se častěji do zakončení tlačil soupeř. Šancí měly oba týmy celkem dost, na první gól se čekalo až do času 26:59, kdy si Vykopal počkal na ose hřiště na ideální moment a zavěsil. Stav 1:0 vydržel až do 48. minuty, kdy skákající míček trefil Vykopal k tyči pod ruku brankáře.

Čtyřmi minuty před koncem zápasu odvolalo Kladno gólmana, až na tři vyloučení v závěrečné minutě se už ale nic vážného nestalo a Kohút uhájil čisté konto.