V závěrečném kole doma s Boleslaví

Hráči Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE zakončí základní část Livesport Superligy v neděli od 17:00 domácím utkáním proti týmu Předvýběr.CZ Florbal MB.

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vs. Předvýběr.CZ Florbal MB

Střetnutí hrané v polovině ledna na půdě Boleslavi bylo jednoznačnou záležitostí. Hráči z města automobilů vstoupili do utkání jako uragán a Pantery, kteří nastoupili v omlazené sestavě, k ničemu nepustili. Úvodní třetina skončila 8:0 a o výsledku utkání tak bylo v podstatě rozhodnuto. Za Pantery mírnil porážku 2:13 dvěma brankami Vykopal, který je aktuálně nejproduktivnější hráč Otrokovic. Mladá Boleslav je před posledním kolem jistým vítězem základní části. Po úvodní porážce od Vítkovic, kdy se družstvo hlavního trenéra Petra Novotného vrátilio z karantény, počítají hráči Boleslavi pouze výhry a je jasné, že soupeře do play off si budou vybírat jako první. Boleslav pomýšlí na titul a může se spolehnout na vícero hráčů. Tradiční dvojice Curney – Natov, velezkušení Tomašík, Suchánek, Šebek a Tokoš nebo stále se lepšící Jakub Bína patří mezi ozdoby Superligy. Boleslav v 25 utkáních získala 70 bodů a zaslouženě převezme na začátku play off Prezidentský pohár.

Otrokovice se připravují na play down, pokud se bude vzhledem k nejisté situaci se startem nižších soutěží hrát. Tak jako je Boleslav jistým vítězem základní části, tak Panteři mají jisté 14. místo. V 25 utkáních získali pouze 9 bodů. Světlým momentem je produktivita Františka Vykopala nebo stále se lepšící výkony Vlastimila Červenky. Pokud se play down i přes horšící se epidemickou situaci bude hrát, tak svěřenci Karla Ťopka musí sebrat všechny síly, aby Superligu pro Zlínský kraj udrželi. Nedělní utkání proti Boleslavi bude také posledním utkáním základní části Superligy v kariéře pro legendu klubu, srdcaře a dlouholetého kapitána Michala Nagye.


Klikni na banner a sleduj Pantery živě (komentovaný přenos) !!! 

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy