Zlepšený výkon na Boleslav nestačil

Hráči Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE uzavřeli základní část Livesport Superligy. Vítězi základní části podlehli 3:7.

Livesport Superliga , 26. kolo, ne 7.3.2021, MSH Otrokovice
Florbal MB
3:7
1:2, 2:2, 0:3

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Předvýběr.CZ Florbal MB 3:7

branky: 12. Petr Koláčný, 26. Valters Lapinš, 32. Marek Zapletal - 2. Jakub Bína, 14. Daniel Šebek, 31. Milan Tomašík, 36. Tadeáš Chroust, 50. Tomáš Chroust, 55. Jiří Curney, 56. Milan Tomašík; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3 + Tomáš Sovják 5:3; využití: 0:2; zásahy brankářů: Kevin Majrich 13 - Lukáš Bauer 10; po třetinách: 1:2, 2:2, 0:3;

PANTHERS OTROKOVICE B: Majrich(Vorálek) - Koláčný, Szweda, Nagy, Hrabal, Šmajda, Pšenčík - Červenka, Vykopal, Nehila, Petřík, Sovják, Gál, Anis, Lapinš, Kvapil, Zapletal, Hrtús, Štourač
Florbal MB: Bauer(Tomšík) - Suchánek, Zakonov, Řehoř, Höffer, Grüber - Curney, Natov, Bína, Tomašík, Šebek, Tokoš, Komárek, Chroust.To, Chroust.Ta, Korych, Švejda, Zoufalý, Kučera

Áčko Panterů prohrálo závěrečný zápas základní části superligy, lídrovi z Mladé Boleslavi doma podlehlo po bojovném výkonu 3:7. Tým zůstal na 14. místě a play down rozehraje proti Pardubicím. Série na 3 vítězství by měla začít 27. března na východě Čech.

Přestože hosté na konci druhé minuty otevřeli skóre, zápas byl dlouho herně i výsledkově vyrovnaný. Koláčný, Lapinš a Zapletal dokázali vždy odpovědět na gól soupeře a ještě v 36. minutě svítily na ukazateli stavu dvě trojky.

Pak ale přišla chyba domácí rozehrávky, kterou využil Chroust. Zlomový okamžik zápasu přišel v polovině závěrečné třetiny. Rozhodčí Vašíček s Kačerem přehlédli vysokou hůl Höffera (sestřih: čas 1:16) a Tomáš Chroust po jejich chybě vsítil 5. gól hostů. Naději na bodový zisk pak vzal Panterům tvrdý faul Sovjáka na Tokoše. Pětiminutovou přesilovku Boleslav dvakrát využila a bylo hotovo.