Ve státní svátek hrají Otrokovice v České Lípě

Panteři ve státní svátek jedou do České Lípy, kde je od 18:00 čeká utkání o další důležité superligové body.

Česká Lípa ve své druhé superligové sezóně obhájila svou pozici z té úvodní. V závěrečném kole ročníku 18/19 na půdě Bulldogs Brno po velkém dramatu vyhrála 8:7 po nájezdech a tím poskočila na konečné 10. místo po základní části, čímž pro ni sezóna skončila s jistotou pokračování mezi elitou i v aktuálním roce. 

Kádr hlavní trenérky Lenky Bartošové se během léta nezměnil. Může tedy spoléhat na sehranost a hráči vědí, co od sebe očekávat. V bráně spoléhá na Ivana Ponomareva. Česká Lípa disponuje nejvyšší obranou a pravděpodobně i nejvyšším kádrem v lize. 

Jmenovat můžeme Milana Tichého nebo Lukáše Mlejnka. Kapitánem je však obránce Tomáš Kadlec, který převážnou část kariéry odehrál v Mladé Boleslavi. Útok spoléhá na střelce Radka Krajcigra a jednoho z nejvyšších hráčů v České republice Jaromíra Ekla. Samostatnou kapitolou, je pro některé kontroverzní útočník, obránce, manažer, srdcař a hlavní postava florbalu v České Lípě, Štěpán Slaný. Právě s jeho osobou je spojeno veškeré florbalové dění pondělního soupeře Otrokovic. Navíc stále patří mezi opory svého týmu a nejtvrdší hráče superligy. Česká Lípa se nachází na 8. místě se ziskem 10 bodů.

Panteři po prohře s Libercem opět překvapili. Tentokrát pozitivně, když si vyšlápli na obhájce titulu z Vítkovic a zvítězili 5:4 po samostatných nájezdech. Touto výhrou se posunuli na 5. místo v tabulce se 13 body na svém kontě. 

Utkání 9. kola Superligy florbalu FBC 4CLEAN Česká Lípa vs. Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE startuje v pondělí 28. 10. 2019 od 18:00 (SH Česká Lípa)

ONLINE https://bit.ly/34biG5B

VIDEO  https://bit.ly/2p7pZwd


Další domácí zápas odehrají Panteři v sobotu 16. 11. 2019 od 18:00 proti FAT PIPE FLORBAL CHODOV

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři