Zápas s Vítkovicemi odložen , v neděli bitva v Liberci

Tým Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE odehraje o víkendu pouze jedno utkání. V neděli ho čeká daleký výjezd a bitva na půdě Liberce.

Původně se hráči Otrokovic připravovali na klasický víkendový dvojzápas. V týmu Vítkovic se však při testování prokázala nemoc COVID-19 a sobotní zápas bude po dohodě odložen. O náhradním termínu se bude jednat. Pantery tak čeká, už pod vedením Karla Ťopka ( viz. tisková zpráva ), jen nedělní utkání v Liberci. 

FBC Liberec vs. Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE

Úvodní střetnutí mezi Pantery a Libercem bylo prvním soutěžním utkáním po restartu soutěže na konci listopadu. V hale Otrokovic měli domácí parádní začátek. Když po 1. třetině svítilo na světelné tabuli skóre 4:0 pro domácí, tak se zdálo, že Panteři míří za výhrou. Liberec se však nevzdal a postupně brankový rozdíl stahoval. V 48. minutě liberecký Světlík vyrovnal na 5:5 a začínalo se od znova. Tvrdý souboj došel až do prodloužení, kde o bodu navíc pro hostující tým rozhodl Tomáš Dlesk. Liberec v aktuálním ročníku pravidelně sbírá body a atakuje hranici play off. Navíc dokáže překvapit a obrat o cenné body i papírové favority. Liberec dokázal získat všechny body na půdě Vítkovic a v posledním kole si vyšlápl na Chodov, odkud si odvezl všechny body za výhru 5:3. Trenér Skružný se spoléhá na Radka Valeše, který je stálicí Liberce a opět vede bodování. Liberec odehrál 17 utkání a má na kontě 19 bodů.  

Klikni na banner a sleduj Pantery ŽIVĚ !!!

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy