Z Liberce se áčko vrací bez bodů

V defenzivně laděném utkání se Panteři nedokázali prosadit a prohrávají s Libercem 0:2.

Livesport Superliga , 21. kolo, ne 24.1.2021, SH Dukla Liberec
Liberec
PANTHERS OTROKOVICE B
2:0
1:0, 0:0, 1:0

FBC Liberec - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 2:0

branky: 8. Matěj Klucho, 45. Martin Čermák; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Daniel Mück 13 - Kevin Majrich 18; po třetinách: 1:0, 0:0, 1:0;

Sestřih utkání:

Liberec: Mück (Ponomarek) - Klucho, Kološ, Dlesk, Bitman, Janeček - Kopecký, Kárnik, Valeš, Salát, Rozkoveč, Čermák, Stránský, Baudisch, FErdan, Šoltys, Kořínek, Wiener, Světlík
PANTHERS OTROKOVICE B: Majrich (Vorálek) - Petřík, Koláčný, Szweda, Šmajda, Kladivo, Kvapil, Vilmanis - Gál, Sovják, Vykopal, Zapletal, Hronek, Hrtús, Hrabal, Lapins, Grlický, Červenka, Nehila

Áčko Panterů prohrálo v Liberci šestý superligový zápas v řadě a zůstalo v tabulce poslední. Poté, co převzal mužstvo šéf klubu Karel Ťopek, sice zlepšilo obranu, ale na úkor ofenzívy. Pod Ještědem nedalo gól a podlehlo 0:2.

Panteři domácí tým přestříleli 20:13, jenže opravdu nebezpečných střel vyslali na libereckého gólmana Mück málo. Domácí byli produktivnější. Kevina Majricha překonali poprvé v přesilovce v 8. minutě, podruhé v závěrečné třetine z trestného střílení.

Do zápasu poprvé zasáhli dvě lotyšské posily Valters Lapins a Rudolfs Vilmanis. Celé utkání odehrál v druhém obranném páru Šimon Šmajda, který přišel na hostování z Vítkovic. Další duel odehrají Panteři v sobotu v Pardubicích, o den později budou hostit Chodov.