Zase doma !!!

Panteři zahajují sezónu. Hráči Navláčil PANTHERS OTROKOVICE se v 1. kole Livesport Superligy střetnou s týmem FAT PIPE FLORBAL CHODOV.

Po neúspěšné loňské sezóně došlo v Otrokovicích k velkým změnám.

Hlavním trenérem se stal Karel Ševčík, který se k týmu vrátil po 3 a půl letech. A je před ním velká výzva. Takřka polovina kádru se obměnila. Lodivod Otrokovic, a zároveň asistent u reprezentačního výběru Slovenska, dostal za úkol postavit zcela nový tým. Po sezóně ukončil kariéru Michal Nagy, dále změnili působiště Petr Koláčný, Martin Szweda a nakonec i Ladislav Gál, který sice začal přípravu v Otrokovicích, ale nakonec se rozhodl pro změnu. Za prací do Karlových Varů odešel matador Marek Zapletal. 

Angažmá hráčů z Lotyšska bylo dopředu omezeno jen na určitou dobu. Naopak si Karel Ševčík přivedl do nově rodícího se týmu Jiřího Halamu a Víta Máčka z Hattricku Brno, bratry Ležatkovi z Uherského brodu, Miroslava Steigera ze Zlín Lions, slovenského reprezentanta Ronalda Gašparíka ze švýcarského Waldkirch-St.Gallen a Adama Kohuta z brněnských Gullivers. Navíc se ještě dotahují příchody dalších dvou reprezentantů Slovenska – Jakuba Gricha a Samuela Kelemena, se kterými staronový kouč počítá do sestavy. Pantery povede do boje s kapitánskou páskou na ruce Lukáš Petřík.

Druhou a zásadní novinkou je nový generální partner. V sezóně 2021/2022 bude účastníkem Livesport Superligy nově tým Navláčil PANTHERS OTROKOVICE. Stavební společnost Navláčil vystřídala po 6 letech společnost Hu-Fa Denthal, která zachovala klubu svou přízeň a přesunula se do pozice hlavního partnera. 

Třetí novinkou je návrat superligových utkání zpět do otrokovické bašty na sportovní halu na Štěrkoviště, kde Panteři zažili svá největší vítězství. Jedinou změnou oproti minulosti je celková rekonstrukce haly, a to, že organizátoři budou před každým utkáním pokládat speciální povrch na florbal.

A zde se také odehraje i 1. kolo Livesport Superligy, kdy se Panteři utkají na své domácí hale s Chodovem. Ten loni prožil těžkou sezónu, přesto nakonec brali svěřenci Davida Podhráského bronz. Ani Chodov se nevyhnul změnám v kádru. Kariéru ukončili matadoři Ondřej Mikeš a Martin Koutný. Do Brna se vrací mladší bratr Martina Jiří. Naopak na Chodově přivítali Adama Balatku z Liberce, Martina Skřivánka z Vinohrad a Mikuláše Komárka z mistrovské Boleslavi. Novým kapitánem Chodova se stal Marek Vávra. 

Aktuální podmínky ke vstupu do SH Štěrkoviště (5. 9. 2021)

Diváci u vstupu musí splnit jednu z následujících podmínek (výjimku mají děti do 6 let):

  • potvrzení o absolvování RT-PCR vyšetření nejdéle 7 dní před akcí s negativním výsledkem
  • potvrzení o absolvování antigenního vyšetření nejdéle 72 hodin před akcí s negativním výsledkem
  • potvrzení o očkování proti nemoci covid-19, přičemž od jeho dokončení uběhlo nejméně 14 dnů
  • potvrzení o prodělání nemoci covid-19 ve lhůtě 180 dnů
  • potvrzení školy či čestné prohlášení o absolvování antigenního vyšetření ve škole nejdéle 72 hodin před akcí s negativním výsledkem

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy