Panteři zahájili sezónu 19/20 pohárovou výhrou nad Znojmem

Muži A odstartovali letošní soutěžní ročník vítězně. V úvodním kole po výborné 3. třetině porazili celek exsuperligisty Znojma vysoko 11:3.

Pohár Českého florbalu 2019/2020, 1. kolo, ne 18.8.2019, SH tJ Znojmo
Znojmo
3:11
1:2, 1:2, 1:7

TJ Znojmo - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 3:11

branky: 11. Jaroslav Matoušek, 35. Lukáš Blizňák, 48. Petr Čihal - 8. Jakub Zdražil, 15. Petr Kittel, 32. Ladislav Gál, 35. Petr Koláčný, 41. Petr Koláčný, 44. Štěpán Kostolány, 45. Petr Koláčný, 48. Lukáš Kvapil, 51. Lukáš Pešat, 58. Michal Nagy, 60. Lukáš Pešat; rozhodčí: Jiří Obalil - Martin Pivoda; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 112; zásahy brankářů: Jan Hándl ? - Radovan Michajlovič ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:7;

Znojmo: Hándl(Karásek)-Daberger,Veselý,Juříček,Matoušek,Vlček,Dománek-Blizňák,Polehna,Částek,Palát,Číhal,Dvořák,Neubauer, Fišer,Kucharič
PANTHERS OTROKOVICE B: Michajlovič(Majrich)-Nagy,Čevela,Kvapil,Zimmer,Zdražil,Szweda-Koláčný,Pešat,Petřík,Ďuriška,Červenka,Haša, Vykopal,Gál,Hrabal,Kostolány,Kittel

Komentář trenéra hostů M.Kvapila: Dnešní utkání bylo součástí přípravy a čekali jsme těžký zápas. Byl to pro nás čtvrtý zápas ve třech dnech a chtěli jsme si prověřit jak jsme připraveni. Z hrou jsme spokojeni a budeme pokračovat v přípravě na sezonu. Děkujeme soupeři na utkání.

Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři za přípravné utkáni. Pěkně nás prověřili. V poslední třetině se hra zlepšila, což je důležité. Čeká nás ještě hodně práce.