Petřík začal vítězně, Panteři otočili pohárový zápas s Hattrickem

Nový trenér áčka Panterů Lukáš Petřík oslavil vítězství hned ve své soutěžní premiéře. V úvodním zápase Poháru českého florbalu jsme vyhráli v Brně nad Hattrickem 6:5, přestože jsme ještě ve 46. minutě prohrávali 1:4.

Pohár ČF, 2. kolo, ne 20.8.2023, VUT CESA Brno 1
FBŠ Hummel Hattrick Brno
Goldea PANTHERS OTROKOVICE
5:6
1:1, 2:0, 2:5

FBŠ Hattrick Brno - PANTHERS OTROKOVICE 5:6

branky: 12. Marek Zapletal, 38. Matěj Bednář, 40. Tadeáš Gryc, 41. Michal Malec, 50. Jan Morávek - 17. František Vykopal, 46. František Vykopal, 49. Tomáš Sovják, 51. František Vykopal, 51. Lukáš Kubíček, 59. Ladislav Gál; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 215; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta -6 - Adam Kohút ?; po třetinách: 1:1, 2:0, 2:5

FBŠ Hummel Hattrick Brno: Kolajta, Kůra - Gryc, Halama, Suk, Máček, Zapletal, Jelínek - Bednář, Slezák, Malec, Morávek, Hronek, Procházka, Máček, Zapletal
Goldea PANTHERS OTROKOVICE: Kohút, Pujin - Sovják, Kopecký, Kubíček, Kelemen - Červenka, Šeďa, Procházka, Gál, Brázdil, Šefčík, Vykopal, Kokeš

V Brně jsme nastoupili jen se dvanácti hráči do pole včetně dvou loňských dorostenců Kokeše se Šeďou. Kapitánskou pásku dostal Ladislav Gál a právě největší letní posila dokonala v čase 58:25 obrat, navíc přidala dvě asistence. Gálovi zdatně sekundoval František Vykopal, který se blýskl hattrickem, o zbývající dva góly se postarali Sovják s Kubíčkem.

Další střetnutí vrcholové části poháru odehrajeme ve čtvrtek v hale na Štěrkovišti se superligovými Bohemians Praha od 19:30 hodin.