Áčko Panterů prohrálo ve druhém kole v hale havířovského nováčka

A-tým Goldea Panthers na domácí vítězství v úvodním kole první ligy nenavázal, v Havířově podlehl Torpedu 3:6, stejně jako před týdnem porazil Znojmo.

1. Liga , 2. kolo, so 14.9.2024, MSH Havířov
Torpédo Havířov
Goldea PANTHERS OTROKOVICE
6:3
0:1, 3:1, 3:1

Torpedo Havířov - Goldea PANTHERS OTROKOVICE 6:3

branky: 29. Jakub Vilím, 33. Richard Kraus, 34. Jakub Košarišťan, 51. Jakub Vilím, 55. Matěj Černý, 59. Jan Punčochář - 16. Michal Procházka, 23. František Vykopal, 41. Vlastimil Červenka; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:3 + Tomáš Sovják OS; využití: 1:0; diváků: 151; zásahy brankářů: Vojtěch Vilím 16 - Matěj Buršík 21; po třetinách: 0:1, 3:1, 3:1

Torpédo Havířov: Vilím, Koudelka - Szemla, Sadolewski, Ounčochář, Košarišťan, Hromádka, Peřka, Chmiel, Vilím J., Galia, Vlach, Mikulok, Kraus, Černý, Kučera, Šochman, Křižák, Šimčík
Goldea PANTHERS OTROKOVICE: Buršík, Pujin - Kelemen, Kubíček, Kopecký, Javořík, Sovják, Procházka - Blažek, Stránský, Štourač, Šeďa, Balner, Máček, Odstrčil, Gál, Jiříček, Vykopal, Červenka, Kokeš, Haša

Panteři začali v hale nováčka dobře, na přelomu první a druhé třetiny se díky trefám Procházky s Vykopalem ujali dvougólového vedení. Když ale vzápětí nevyužili přesilovku, utkání se obrátilo.

Nováček třemi zásahy v rozmezí pěti a půl minuty skóre do druhé pauzy otočil. V nástupu do závěrečné periody ještě Červenka vyrovnal, jenže pak jsme doplatili na nedisciplinovanost a tři vyloučené hráče v rychlém sledu.

Dvě oslabení jsme přežili, třetí Torpedo potrestalo ze standardní situace. Poté se prosadil střelou z dálky Černý a domácí výsledek pečetili při naší power-play střelou do prázdné brány.

Další duel odehrajeme v neděli v hale na Štěrkovišti s Gullivers Brno.