Junioři 2017/2018, CF2, ne 25.3.2018, Sh Štěrkoviště Otrokovice
Pardubice
3:6
2:1, 0:3, 1:2

branky: 6. Tomáš Zubek, 10. Jakub Haša, 48. Lukáš Chalabala - 16. Lukáš Kučera, 26. David Petržela, 30. Lukáš Kučera, 35. Petr Černý, 45. David Petržela, 47. David Žáček; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Martin Vičánek 23 - Martin Haleš 29; po třetinách: 2:1, 0:3, 1:2;

PANTHERS OTROKOVICE B: Vičánek - Zdražil, Zdráhal, Kundrata, Haša, Kvapil, Štěpánek, Zubek, Janeček, Chalabala, Končitík, Zajíc, Lovecký
Pardubice: Haleš - Kaluža, Grygarčík, Vlasák, Číhař, Czeszewski, Slabý, Kučera, Zitko, Šmíd, Prix, Macek, Petržela, Weinelt, Žáček, Verner, Černý, Elicer

Komentář trenéra hostí Milana Randy: To, pro co jsme si přijeli, tak máme. Začátek zápasu jsme prospali a soupeř byl lepší. Od půlky první třetiny si troufnu říct, že jsme byli lepší a díky lepší produktivitě jsme zaslouženě vyhráli a postoupili. Díky sympatickým Panthers za sérii a našim hokejistům do Třince hodně zdaru.

Komentář trenéra domácích Michala Kvapila: "Dnes jsme ukončili sezonu, bohužel se nám nepodařilo před domácím publikem zvítězit, ale i tak tenhle tým udělal obrovský kus práce. Utkání rozhodují maličkosti, ze kterých je třeba se poučit. Doufám, že tenhle tým ještě někdy ukáže jakou má sílu. Blahopřeji soupeři k vítězstvím a Panterům jací jsou."