Junioři 2018/2019, 7. kolo, so 15.12.2018, SH BIOS Kladno
Kladno
6:5
1:1, 2:0, 3:4

Kanonýři Kladno - PANTHERS OTROKOVICE 6:5

branky: 5. Matěj Stůj, 28. Matěj Stůj, 34. Matěj Stůj, 48. Vojtěch Novák, 52. Tomáš Sochor, 58. Matyáš Bachmaier - 10. Michael Kořének, 45. Jakub Zdráhal, 48. Petr Kopčil, 51. Jakub Zdráhal, 59. Pavel Malošík; rozhodčí: Lukáš Grundler - Karel Kotyza; vyloučení: 4:1 + Radim Jančík 5; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Marek Pospíšil 23 - Martin Vičánek 9; po třetinách: 1:1, 2:0, 3:4;

Komentář hostujícího trenéra L.Ondrouška: Dnes jsme měli problém se soupeřovou koncentrovanou obranou a tak mnoho střel skončilo v jejich bloku. Proto si odnesli ze zápasu zasloužené vítězství.

Komentář domácího trenéra: Do začátku třetí třetiny jsme byli disciplinovaní a většinu času hráli, co fungovalo. V závěrečné části jsme se zbláznili a sani jsme se dostali pod tlak.