Dorost 2018/2019, 14. kolo, so 19.1.2019, SH SportPoint Brno
Hattrick
6:3
1:1, 0:1, 5:1

PANTHERS OTROKOVICE - FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:3

branky: 5. Dalimil Krčma, 34. Marek Koudela, 35. Daniel Řezáč, 42. Marek Koudela, 44. Jan Hrtús, 45. Jan Hrtús - 1. Jiří Hájek, 18. Šimon Hronek, 42. Ondřej Pavlík; rozhodčí:Alžbeta Holičková - Monika Chromá; vyloučení: 0 + Marek Koudela 5:0; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Jan Vorálek ? - Patrik Pospíšil ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 5:1;

Vyjádření trenéra Josefa Štourače: Velmi kvalitní utkání. Soupeř nás dvě třetiny tlačil a v závěrečné třetině rozhodl náš týmový výkon. Děkujeme soupeři za velmi kvalitní hru.

Vyjádření trenéra FBŠ Hummel Hattrick Brno Martina Komendy: Výborné utkání v tempu. Bohužel jsme neproměnili několik vyložených šancí, což nás stálo vítězství. Blahopřejeme soupeři a děkujeme za zápas.